Ledwo wyszedł z więzienia! Kilka godzin później zrobił coś strasznego!

Zbrodnia nie do opisania tak można powiedzieć o przerażającym czynie jakiego dopuścił się 26-letni Shaquille Marshon Francis. Młodociany przestępca przez dokonaniem potwornej zbrodni zaledwie kilka godzin wcześniej wyszedł z więzienia! Ofiarą przestępcy była 7-letnia dziewczynka, która zginęła przez fatalną pomyłkę!

Szok i niedowierzanie, tak mieszkańcy Forest City w Karolinie Północnej opisują zbrodnię do jakiej doszło w biały dzień. Czarnoskóry przestępca, Shaquille Marshon Francis w dniu morderstwa zaledwie kilka godzin wcześniej wyszedł z więzienia! Najgorszy w tym wszystkim jest fakt, że ofiarą recydywisty było dziecko, 7-letnia dziewczynka, która przypadkowo stanęła na jego drodze. Feralnego dnia mężczyzna pomylił samochód swojej ofiary z wozem, w którym znajdowało się dziecko i postrzelił ją w głowę. Rana okazała się śmiertelna, a mała Aaliayah Norris zmarła.

 

 

 

 

ZOBACZ:Nie podał klientce kawy z bardzo ważnego powodu! W zamian otrzymał napiwek o jakim mu się nawet nie śniło!

 

 

Mimo szybkiej reakcji rodziców i świadków zdarzenia, którzy obezwładnili szaleńca dziewczynka zmarła dwa dni po przewiezieniu do szpitala. Lekarze starali się jak mogli, by uratować jej życie, niestety przegrali tę walkę. 26-latek długo nie cieszył się wolnością i w trybie natychmiastowym usłyszał wyrok wielokrotnego dożywocia i trafił tam, gdzie jego miejsce, czyli do więzienia. Mieszkańcy Forest City nie mogą pogodzić się z faktem, że ofiarą zbrodniarza było maleńkie dziecko. Przestępca tłumaczył policjantom, że nie wiedział do kogo strzela, ponieważ pomylił pojazdy. Nie zmienia to faktu, że sprawił ogromny ból rodzicom dziewczynki i ich znajomym. Wiadomo, że mężczyzna ostatnie dwa lata spędził w więzieniu. Na swoim sumieniu ma masę grzechów i wykroczeń. Był karany min. za rozbój z bronią w ręku, kradzieże i handel narkotykami. Mimo młodego wieku Francis to groźny przestępca, który nie ma żadnych hamulców. Morderca nie przeprosił nawet rodziców dziewczynki i nie miał żadnych wyrzutów sumienia.

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jako 3-latka została modelką. Jak teraz wygląda Kristina Pimenova? (FOTO)

 

 

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com

 

 

 

 Komentarze