Lewandowscy apelują do Polaków! ICH SŁOWA PORUSZAJĄ SERCE!

Lewandowscy apelują do Polaków! ICH SŁOWA PORUSZAJĄ SERCE! Na Instagramowym profilu Anny Lewandowskiej pojawił się post. Dotyczy on pandemii koronawirusa.

 

 

Roberta Lewandowskiego uznaje się za jednego z najlepszych napastników na świecie. Obecnie jest piłkarzem Bayernu Monachium. Ze względu na swoją rozpoznawalność Robert był angażowany do wielu projektów komercyjnych. Promował swoją osobą marki Huawei, Head&Shoulders, czy wcześniej T-Mobile i Gillette.

 

 

 

Jego żona, Anna Lewandowska jest mistrzynią karate i znaną trenerką. W 2016 stworzyła markę Foods by Ann ze zdrową żywnością i przekąskami. Od wielu lat sukcesywnie prowadzi bloga pt. Healthy plan by Ann. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, sygnowane nazwiskiem Lewandowskiej. 

 

 

 

Lewandowscy apelują do Polaków! ICH SŁOWA PORUSZAJĄ SERCE!

 

 

Za pośrednictwem Instagrama Ania i Robert zaapelowali do Polaków. Sportowa para odniosła się do aktualnych wydarzeń związanych z pandemią koronawirusa. 

 

 

 

Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24?

My tak, i bardzo nas on poruszył.
Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie.
O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi – mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas – czytamy w poście, który pojawił się na profilu Lewandowskiej. 

 

 

Anna Lewandowska zwróciła się bezpośrednio do swoich obserwujących. Poprosiła wszystkich o pozostanie w domach. 

 

Zwracam się do moich kochanych obserwujących… Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach. Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących (między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW). 

 

 

Sprawdź także: Pamiętasz FILIPA Z RODZINY ZASTĘPCZEJ! Zobacz, jak wygląda dziś!

Zdjęcie: Instagram

Źródło: InstagramKomentarze