Lewandowscy się ROZWODZĄ?! Tak twierdzi niemiecki tabloid!

Według niemieckiego tabloidu Anna i Robert Lewandowscy mają się rozwieść jeszcze w tym roku. Te informacje wywołują szok i niedowierzanie. Czy jest w nich jednak ziarno prawdy?

Zgrana para

Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku. Znają się o wiele dłużej. Poznali się na obozie sportowym, gdy żadne z nich nie było jeszcze sławne i bogate. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale teraz poza sobą świata nie widzą. Mogą na siebie liczyć i zawsze się wspierają. Robert Lewandowski jakiś czas temu opowiadał, że w przeszłości trudno im było związać koniec z końcem. Mówił:

Zaczynaliśmy wspólne życie, zarabiając po  1200 złotych. Ja jeździłem Fiatem Bravo, a Ania Matizem. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo, że po kuchni czasem biegały karaluchy.

Rozwód wisi w powietrzu?

Niemiecki tabloid informuje o rychłym rozwodzie Lewandowskich. Te doniesienia są ogromnym szokiem dla fanów pary sportowców, bo widać że Anna i Robert kochają się i wspierają. Skąd te szokujące informacje płynące od naszych zachodnich sąsiadów? Według niemieckiego portalu Bild powodem są sprawy biznesowe. Serwis podaje, że do rzekomego rozwodu miałoby dojść jeszcze w tym roku. W szokujące doniesienia nie chcą wierzyć fani Lewandowskich. Anna Lewandowska odniosła się do tych pogłosek. Powiedziała w rozmowie z mpress.pl:

No, nie pierwszy, nie ostatni raz.

Jakiś czas temu trenerka opowiadała też o tym, jak bardzo z Robertem zbliżyli się po ślubie. Wyjaśniała w wywiadzie dla Vivy: 

Po ślubie poczułam, że rzeczywiście jesteśmy ludźmi, którzy rozumieją się bez słów, którzy żyją dla siebie wzajemnie, wspierają się na każdym kroku.

Źródło: mpress.pl

Zdjęcie: Facebook/ Anna LewandowskaKomentarze