Lewandowska NAPRAWDĘ nakłada to na ciało! Wielu zszokowała.

Anna Lewandowska to najbardziej rozpoznawalna WAGs ( partnerka sportowca) w polskim show-biznesie. Żona Roberta Lewandowskiego to prawdziwa kobieta sukcesu, która z powodzeniem rozwija swój własny biznes. Celebrytka pokazała ostatnio fankom co nakłada na ciało swojej przeziębionej córeczki Klary!

Anna Lewandowska sama zapracowała na swój sukces i rozpoznawalność swojej marki. Żona Roberta Lewandowskiego ma nad Wisłą miliony fanek, które obserwują jej kanał na Instagramie i proszą o porady. Odkąd celebrytka zaszła w drugą ciążę uwaga mediów skupiła się na niej jeszcze bardziej. Ostatnio Lewandowska pokazała fankom co nakłada na ciało swojej chorej córeczki Klary, co wielu z nich wprawiło w niemałe zdziwienie. Gwiazda uważa, że to najlepszy preparat na przeziębienie.

 

 

ZOBACZ:Choinka u Lewandowskich! Jest pokryta ZŁOTYMI…

 

 

Żona Roberta Lewandowskiego napisała, że to już jej trzecia nieprzespana noc, mimo to nie traci sił, ponieważ zdrowie córki jest dla niej najważniejsze. Celebrytka może również liczyć na wsparcie swojego męża, który też czuwa nad małą Klarą. Fanki zaczęły wypytywać Annę jak radzi sobie z chorobą córki i co stosuje. Trenerka personalna przyznała, że leczy dziewczynkę naturalnymi metodami i stosuje okłady z gęsiego smalcu. Jak dodała Lewandowska preparat na przeziębienie „super rozgrzewa i jest skuteczny na kaszel i przeziębienie”.

https://www.instagram.com/p/B7addvJhxoy/?utm_source=ig_embed

 

ZOBACZ TAKŻE:Pieczenie PIERNICZKÓW. Anna Lewandowska zaprasza na WARSZTATY!

 

 

źródła: pudelek.pl, foto: youtube.com, instagram.com

 Komentarze