Lewandowski NAGRANY z córkami. Widok porusza serca

To bardzo dobry czas dla Roberta Lewandowskiego. Ostatnio strzelił 3 gole podczas rozgrywek ze Stuttgartem. Z kolei to znacznie przybliżyło go do pobicia rekordu Gerda Muellera (zdobycia powyżej 40 bramek w jednym sezonie Bundesligi). Piłkarz Bayernu Monachium jest doceniany za wybitne osiągnięcia sportowe na całym świecie. Dziś otrzymał również wyróżnienie z rąk samego prezydenta Andrzeja Dudy. Nic więc dziwnego, oprócz ogromnego talentu ma przecież tak duże wsparcie wśród swoich najbliższych.

 

Ostatnio można było w mediach społecznościowych zobaczyć, jak Anna, żona Roberta Lewandowskiego wraz z córką Klarą kibicowały mu podczas meczu. Następnego dnia piłkarz postanowił poświęcić czas swojej rodzinie. Na początku wybrał się z samego rana w towarzystwie żony na trening. Razem z nimi ćwiczyła także Klara. Po chwili wszyscy zaczęli tańczyć w rytm muzyki.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba)

To jednak nie wszystko. Niedługo potem piłkarz zaprezentował, w jaki sposób bawią się jego córki. Udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak gra wraz z nimi w grę planszową.

 

 

Rodzina jest dla Roberta Lewandowskiego najważniejszą wartością.

 

Zawsze gdy wracasz do domu i widzisz uśmiech dzieci niezależnie od tego, czy wygrałeś, czy przegrałeś mecz, to tego nie da się czasem opisać. Zanim zostałem ojcem, rozmawiałem z innymi tatusiami (…) widziałem to szczęście, dumę, ale nigdy do końca nie wiedziałem, co to oznacza. To jest coś fantastycznego. Wiadomo, że rodzina zawsze będzie na pierwszym miejscu. To są rzeczy, momenty, chwile, coś, co się buduje i warto budować, warto pielęgnować jak najdłużej (…)

– mówił Lewandowski w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

 

Źródło: onet.pl, Instagram

Fot.: YouTube, Instagram (PrtSc)Komentarze