Lewandowski odpoczywał. Nagle pod jego dom podjechała POLICJA! Polski piłkarz oficjalnie…

Policja pod domem Roberta Lewandowskiego! „Zaszło podejrzenie”

Według doniesień niemieckich mediów policja pojawiła się pod rezydencją Roberta Lewandowskiego w luksusowej dzielnicy Monachium – Bogenhausen. W sieci zawrzało po publikacji tej informacji. Wiadomo, jakie były powody wizyty funkcjonariuszy.

Robert Lewandowski to jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy. Kapitan reprezentanci Polski niedawno zakończył sezon w Bundeslidze. Zdobył wraz z Bayernem Monachium mistrzostwo Niemiec. Ponadto został królem strzelców zdobywając 34 bramki w 31 meczach. Piłkarz szykował się do rozgrywek 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wtedy pod dom podjechała policja i oficjalnie…

… poinformowała, że powodem jej wizyty jest włączenie się alarmu. Robert Lewandowski ładował wtedy baterie w słonecznej Hiszpanii. Najlepszy strzelec Bundesligi przebywał tam z żoną Anną i dwiema córkami. O interwencji pod domem Lewandowskich napisał niemiecki „Bild” powołując się na słowa rzecznika monachijskiej policji Floriana Hirschauera.

Zdarzenie miało miejsce 10 lipca. Funkcjonariusze policji  przybyli na miejsce w piątek o godz. 17:11. W rezydencji Lewandowskich doszło do włączenia alarmu.

Lewandowscy na wakacjach.

Robert wraz z Anną i córkami w czasie wizyty policji był na wakacjach na Majorce. Para w tym czasie często publikowała wpisy w mediach społecznościowych. Według nieoficjalnych danych policji zaszło podejrzenie, że złodzieje postanowili skorzystać z okazji i okraść dom pod nieobecność właścicieli.

Robert i Anna odetchnęli z ulgą. Jednak włamania do rezydencji gwiazd piłki nie są wcale rzadkością. Niedawno były piłkarz Bayernu Franck Ribéry został okradziony podczas pobytu za granicą. Kiedy wrócił jego oczom ukazał się splądrowany dom.

 Komentarze