LEWANDOWSKI w roznegliżowanej sesji! Zdjęcie zrobiła mu…

Słynna para doba o kontakt z fanami. W mediach społecznościowych ich poczynania śledzą miliony osób. Tym razem Lewandowski pokazał się w całkiem odważnej sesji! Z pewnością fotografia skradła serca jego fankom.

Para od kilku tygodni izoluje się w swoim domu w Monachium. Towarzyszy im tylko 2-letnia córka Klara. Z powodu nadmiaru wolnego czasu Lewandowscy zaczęli częściej publikować rozrywkowe treści.  Chętniej dzielą się prywatnymi zdjęciami na Instagramie.

 

W końcu oboje są wysportowani, a ich sylwetki zachwycają. Robert Lewandowski nie rezygnuje z treningów również podczas kwarantanny. Ćwiczy systematycznie w domu. Podobnie Anna Lewandowska w miarę możliwości zachowuje aktywność nawet w czasie swojej drugiej ciąży.

 

Tym razem Lewandowski pokazał goły tors. Idealnie wyrzeźbione ciało piłkarza zostało sfotografowane przez jego żonę. Pod zdjęciem pojawiła się fala komentarzy i polubień.

 

Sportowiec odpowiedział jednak tylko na pytanie dziennikarza sportowego Mateusza Borka, czy to za sprawą kawy, której kubek trzymał na zdjęciu piłkarz, zawdzięcza taki brzuch. 

Lewandowski żartobliwie odpisał: „chciałbyś”.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Roksana Węgiel ZASZALAŁA! Nie uwierzysz CO zrobiła!

 

Anna Lewandowska już niebawem urodzi drugie dziecko. Na  Instagramie często pojawiają się zdjęcia celebrytki z których wynika, że żona napastnika Bayernu Monachium jest w bardzo zaawansowanej ciąży. Z pewnością gwiazda szybko będzie chciała wrócić do wymarzonej sylwetki.

 

 

https://www.instagram.com/p/B-_gbLFhy-V/

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło: zdjęć:InstagramKomentarze