Lider Bayer Full już tego nie kryje! Sławomir Świerzyński mówi otwarcie, że …

Niewiele osób mogło się spodziewać takich słów po znanym gwiazdorze muzyki disco-polo. Jego fani są po prostu zaskoczeni! Lider Bayer Full Sławomir Świerzyński mówi już o tym bez ogródek!

 

Okazało się, że lider zespołu disco-polo Bayer Full Sławomir Świerzyński jest niemal wniebowzięty Andrzejem Dudą. W programie TVP INFO mówił, że to jest najlepszy kandydat na prezydenta. Oprócz deklaracji poparcia dla obecnej głowy państwa gwiazda muzyki disco-polo wyraził zachwyt nad jego przemowami. Powiedział:

 

Andrzej Duda, kandydat na prezydenta, razem ze swoją przecudowną małżonką doskonale nas reprezentują. Ba, uważam że Andrzej Duda jest dosłownie erudytą, jemu miód z ust kapie, on ma pyłek kwiatowy na ustach w momencie, kiedy zaczyna coś mówić, doskonale potrafi dobierać słowa

 

Według lidera Bayer Full Andrzej Duda to najlepszy kandydat, jakiego chcą Polacy. Z kolei Sławomir Świerzyński nie zapomniał skrytykować kandydatkę Platformy Obywatelskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Zdaniem gwiazdora muzyki disco-polo:

 

Ona [Małgorzata Kidawa-Błońska – przyp. red.] sama sobie szkodzi. W momencie kiedy zabierają jej kartkę to nie wie, co ma powiedzieć. Gdy zgaśnie ekran tabletu, to milknie albo myli się. Mówię to na podstawie faktów.

 

ZOBACZ: Wreszcie! Powstaje klasa o profilu disco-polo!

 

Po takiej laudacji w stronę Andrzeja Dudy Sławomir Świerzyński chyba przedłużył swój byt w Telewizji Polskiej. Może po jawnej deklaracji poparcia kandydata PiS-u Jacek Kurski zrealizuje liderowi Bayer Full jakiś benefis, a może zrobi film o nim. W końcu o swoich trzeba dbać.

 

Źródło: TVP INFO

 Komentarze