Lider zespołu „Bayer Full” przeżywa tragiczne chwile!

Lider zespołu „Bayer Full” Sławomir Świerzyński przeżywa teraz trudne chwile. Fani popularnego zespołu disco-polo wstrzymali na chwilę oddech, kiedy wokalistka ujawnił swój stan zdrowia. „Trzymamy za pana kciuki” – mówią fani.

 

Sławomir Świerzyński z zespołu „Bayer Full” to obok Zenka Martyniuka i Marcina Millera lidera zespołu „Boys” prawdziwa legenda muzyki disco-polo. Wokalista wylansował wiele hitów, które do dziś nuci cała Polska. W końcu któż z nas nie zna takich piosenek jak: „Moja mała blondyneczko”, „Majteczki w kropeczki”, „Moja muzyka” czy „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”.

 

Ostatnimi czasy muzyk mocno angażował się w sprawy polityczne naszego kraju. Nawet kilkukrotnie kandydował w wyborach do Sejmu, a także do Sejmiku Województwa Małopolskiego – bezskutecznie. W ubiegłym roku zrezygnował z członkostwa w partii Platforma Obywatelska. Od jakiegoś czasu wypowiada się ostro na temat LGBT. Nawet straszono go pozwem za wypowiedź: „LGBT to początek pedofilii”.

 

Ale jak się okazało Sławomir Świerzyński ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. W marcu idzie na poważną operację! Jak mówi wokalista disco-polo w rozmowie z „Super Expressem”:

 

Miałem operację prawego biodra. Przed zabiegiem zrezygnowałem z alkoholu, napojów gazowanych i słodyczy. Wyszło mi to na dobre, bo schudłem aż 16 kg, dzięki temu, że zacząłem się odżywiać, a nie objadać (…) Na 2 marca mam zaplanowany kolejny zabieg. Akurat będzie wtedy post, a wówczas jest mniej występów. Do Wielkanocy się wykuruję i będę gotowy na nowy sezon plenerowych występów.

 

Jak podkreśla w rozmowie z „SE”: „Nie miałem i nie mam żadnych obaw związanych z pójściem pod nóż. Wręcz bałem się, że mnie nie dopuszczą, bo miałem trochę podwyższony cukier przez nadmierne spożywanie napojów energetycznych, ale wyeliminowałem je razem z innymi napojami gazowanymi i już jest dobrze”

 

ZOBACZ: Bohater „Chłopaków do wzięcia” próbował zgwałcić swoją babcię! Szokujące szczegóły przestępstwa!

 

W imieniu całej redakcji wsieci24.pl życzymy udanej operacji i szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Źródło: „Super Express” oraz plejada.pl

 Komentarze