LIDL szuka pracowników! Możesz zarobić 50 zł za godzinę pracy

szuka

Sieć sklepów Lidl szuka pracowników. Dyskont zaoferował bardzo wysoką stawkę za godzinę pracy.

W wybranych sklepach sieci Lidl w Polsce pojawiły się ogłoszenia o pracę. I to nie na pełen etat. Dyskont spożywczy szuka osób, które będą pracować w sobotę od 8 do 12. W skali miesiąca będzie można przepracować od 16 do 20 godzin, co daje wynagrodzenie wynoszące 48,13 zł brutto, albo 38,50 zł za godzinę.

 

ZOBACZ TAKŻE: WYPŁATA 13. emerytury! Wiemy kiedy dostaniesz pieniądze.

 

Skąd tak wysoka kwota na stanowisku kasjera? Od marca 2019 roku nowi pracownicy sieci Lidl mogą liczyć na wynagrodzenia od 3100 do 3850 zł brutto miesięcznie. 770 zł to 20 proc. wyższej z ww. kwot. Sprzedawcy-kasjerzy sieci Lidl z rocznym stażem pracy dostają obecnie pensje w wysokości 3250-4050 zł brutto. Osoby które pracują już ponad dwa lata – 3450 zł do 4350 zł brutto. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od lokalizacji sklepu.

 

Portal “Wiadomości Handlowe” przypomina, że dyskont spożywczy Lidl po raz pierwszy szukał pracowników na same soboty już w zeszłym roku. Wynikało to z sytuacji na rynku pracy w Polsce, ale też ze względu na zakaz handlu w niedziele przez który ruch w sklepach w soboty znacznie wzrastał. Najwidoczniej taka forma zatrudnienia się sprawdza, skoro sieć sklepów zdecydowała się ją kontynuować.

 

ZOBACZ TAKŻE: WYMIANA prawa jazdy! Musi to zrobić właściwie KAŻDY!

 

źródło: wiadomości handlowe, fot. pixabay

Komentarze