Loranty kontra Rutkowski w formule MMA?! Szykuje się wielkie starcie pomiędzy słynnym policjantem i słynnym detektywem!

Zapowiada się realna walka celebrytów – tym razem nie pyskówka a pięści. Pierwszy „pies” RP Dariusz Loranty kontra najsłynniejszy detektyw w Polsce Krzysztof Rutkowski. To pokłosie sporu pomiędzy oboma panami, na planie realizowanego przez TVP programu publicystycznego.

Program Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera” od lat jest najpopularniejszym programem publicystycznym, cieszącym się niezmiennie wysoką oglądalnością oraz uznaniem społecznym. Widzowie wierzą, iż przedstawienie konkretnego problemu w tym programie zadziała niczym różdżka – sprawa zostanie załatwiona zgodnie z oczekiwaniami.

 

ZOBACZ: Wrocław: Na cmentarzu znaleziono karton z ludzkimi szczątkami! Obok leżała kartka z nietypową prośbą.

 

W trakcie nagrywania programu dochodzi do licznych i ostrych wymian poglądów pomiędzy zaproszonymi ekspertami mającymi różne, sprzeczne oceny przedstawionej sprawy. Zazwyczaj gdy tylko gasną światła i kamery przestają nagrywać spory cichną, a eksperci podają sobie ręce i żegnają się do następnego programu. Tym razem było inaczej, spór przeniósł się do barku, gdzie doszło do ostrej pyskówki i przepychanki. Panowie przypomnieli sobie, że przed laty byli w ostrym sporze. Detektyw wielokrotnie wchodził w kompetencje wydziału ds. walki z
terrorem kryminalnym i zabójstw KSP, zajmującym się uprowadzeniami, którego czołowym funkcjonariuszem był nadkomisarz Loranty.

 

Stały ekspert programu profesor medycyny Krzysztof Bielecki dla rozładowania atmosfery i dla dowcipu zaproponował – Panowie spotkajcie się na ringu, a zebrane pieniądze przeznaczcie na cele społeczne. Wybitny medyk sugerował: – telewizja publiczna obejmie patronat, wy rozstrzygniecie, a będzie pożytek dla społeczeństwa.

 

Komentarze