Lublin: Złamali zakaz i zrobili osiemnastkę w barze! Za balangę w trakcie pandemii grozi im (…)!

Lublin: Złamali zakaz i zrobili osiemnastkę w barze! Za balangę w trakcie pandemii grozi im (…)!

Niestety nie wszyscy rozumieją powagę sytuacji i potrafią przestrzegać zakazów wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Idealnym przykładem beztroskiego podejścia do tematu jest zachowanie młodych ludzi z Lublina, którzy zorganizowali osiemnastkę w barze. Za głośną imprezę w czasie pandemii grozi im więzienie!

Z informacji lubelskiej policji wiadomo, że huczną imprezę z okazji 18 urodzin zorganizowała grupa przyjaciół. 12 osób, które uczestniczyło w przyjęciu złamało zakaz wprowadzony przez rząd w związku z rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. Mimo tego, że cała Polska zamarła młodzi ludzie wynajęli bar, w którym świętowali urodziny swojego kolegi. Beztroska zabawa i swawola została na szczęście szybko przerwana dzięki interwencji policjantów, którzy wylegitymowali wszystkich uczestników balangi. Okazało się, że dwóch z nich było poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości.

 

ZOBACZ:Zarażeni koronawirusem testowali nowy lek na infekcję. Po dwóch tygodniach ich stan zdrowia (…)!

 

Tym przykrym przypadkiem zajmują się policjanci z IV komisariatu Policji w Lublinie, którzy prowadzą czynności w sprawie „sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzkiego.” Okazało się, że prócz uczestników głośnej imprezki w lokalu znajdowała się właścicielka baru. Modzi ludzie podeszli beztrosko do obowiązujących zasad i w ogóle nie przejęli się zagrożeniem jakie stworzyli dla samych siebie. Wykroczenie, którego się dopuścili zostało potraktowane przez policjantów jako przestępstwo, za które grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Miejmy nadzieję, że historia z Lublina będzie przestrogą dla innych Polaków.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:DRAMAT gwiazdora „M jak miłość”. Koronawirus zabił jego…

 

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.com

REKLAMAKomentarze