Ludzie zwariowali na punkcie „Gangu Świeżaków”! Okazuje się, że maskotki można kupić za niewielką cenę

Pierwsza edycja „Gangu Świeżaków” cieszyła się ogromną popularnością dlatego włodarze Biedronki zdecydowali się po raz drugi wprowadzić na rynek maskotki. Żeby nacieszyć się jedną zabawką trzeba wydać na zakupy 600 zł, a świeżaków jest zdecydowanie więcej. Okazało się jednak, że w sieci możemy nabyć podobiznę oryginalnej zabawki za jedyne 25 zł.

 

W zeszłym tygodniu Biedronka ruszyła z drugą edycją „Gangu Świeżaków”. Żeby zdobyć pożądaną maskotkę należy uzbierać odpowiednią ilość punktów, oczywiście wydając przy tym odpowiednią ilość gotówki. Maskotkę najszybciej mogą zdobyć właściciele karty „Moja Biedronka” kupując warzywa i owoce oznaczone dodatkowymi punktami.

 

Ludzie naprawdę powariowali na punkcie pluszaków. Jedna z klientek w Pułtusku, ukradła 1378 naklejek potrzebnych do zdobycia maskotki. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

 

Nie trzeba jednak wydawać tylu pieniędzy, aby móc się pobawić świeżakiem. Okazało się, że na chińskim serwisie AliExpress można nabyć podobizny maskotek za jedyne 25 zł.

 

 

Źródło: fakt.pl

Fot: facebook

MBKomentarze