weź udział w sex rejsie orgii

Ma 16 lat i wygrał udział w orgii. Jego rodzice podjęli szokującą decyzję

16-letni mieszkaniec Nowego Jorku oszalał, gdy zobaczył reklamę projektu „Sex Island”. Swego czasu sami o nim pisaliśmy. [ZOBACZ] Postanowił wziąć udział w losowaniu złotego biletu uprawniającego do udziału w orgii. Szczęście się do niego uśmiechnęło, ale rodzice nie byli zadowoleni…

 

Aby wziąć udział w losowaniu 16-letni Brian musiał podkraść ojcu kartę kredytową i podać jej dane. Gdy przyznał się rodzicom do swojego sukcesu i zarazem niecnego postępku, ci chcieli go rozerwać na strzępy!

 

Wcale nas to nie dziwi, biorąc pod uwagę, co tak właściwie chłopak wygrał. Będzie mógł wziąć udział w rejsie przez Karaiby na prywatną wyspę, w czasie którego zapewnione ma towarzystwo dwóch prostytutek, nielimitowany alkohol, jedzenie, a tajemnicą poliszynela jest to, że również dostęp do narkotyków.

 

ZOBACZ: Na co dzień skromna pielęgniarka. Pod kitlem skrywa wspaniałe ciało i pasję! [FOTO]

 

Ostatecznie jednak ojciec chłopca zdecydował, że podpisze mu zgodę na udział w seksualnej imprezie. Chłopak nie potrafi ukryć radości tym faktem:

 

Jestem taki szczęśliwy, że nie mogę w nocy spać. Wciąż myślę tylko o tym, jak tam będzie. Bardzo chcę po raz pierwszy w życiu spróbować seksu. Utrata dziewictwa jest dla mnie bardzo ważna

 

– powiedział dziennikarzom The Mirror 16-latek.

 

W tym roku impreza odbędzie się na prywatnej wyspie w Trynidadzie i Tobago. Rok temu odbywała się u wybrzeży Kolumbii i wywołała potężne kontrowersje i sprzeciw władz. Udział w niej kosztuje 6 tysięcy dolarów.

 

o2.pl/ foto: youtube


Komentarze