Ma 48 lat i jest w ÓSMYM MIESIĄCU CIĄŻY! Niedługo urodzi PIERWSZE DZIECKO…

Ma już 48 lat i jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży! Niedługo urodzi SWOJE PIERWSZE DZIECKO. Mowa o byłej żonie Cezarego Pazury, Weronice Marczuk.

Weronika Olena Marczuk to pochodząca z Ukrainy producentka filmowa, prawniczka, aktorka, a także osobowość telewizyjna, która w latach 1995- 2007 była w związku małżeńskim z aktorem Cezarym Pazurą.  Z końcem 2009 roku wróciła na prośbę byłego męża do nazwiska panieńskiego, rezygnując z drugiego nazwiska. 

Niedawno media obiegła informacja, że 48-letnia gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka. W ostatnim czasie Weronika Marczuk przebywa na Ukrainie, gdzie gdzie podjęła pracę w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej. Niedawno uhonorowano ją specjalnym odznaczeniem – Medalem za Ofiarność i Miłość do Ukrainy.

Nagrodą chwaliła się w mediach społecznościowych. Opublikowała post, do którego załączyła także zdjęcia, na których widać jej ciążowe krągłości.

Jestem dziś ogromnie wzruszona zupełnie nieoczekiwaną nagrodą 🏅Zawsze idę za sercem ❤️ nic nie oczekując w zamian i nie zamierzam inaczej ! 💛💙 – pisała Weronika Marczuk w swoim poście na Facebooku. 

Internauci pogratulowali jej nagrody, ale stanu błogosławionego. 

„Serdecznie Gratulujemy Pani Weroniko i życzymy wszystkiego najlepszego!”,
„WIELKIE GRATULACJE pięknie p. Weroniko. Ciąża służy szczęśliwego rozwiązania życzę”,
„Mega cudnie. Szczęśliwego rozwiązania Pani Weroniko. ❣️Serdeczne gratulacje”. 
My również życzymy szybkiego i pomyślnego rozwiązania! Gratulujemy Weronice i jej partnerowi. 

 Komentarze