Maciej Dowbor nie wytrzymał. Poleciały WULGARYZMY!

Maciej Dowbor to prezenter Polsatu. Jest również twórcą internetowym i jest bardzo aktywny w sieci. Po przeczytaniu jednego z komentarzy internautów, Dowbor nie wytrzymał. Padły wulgarne słowa!

Maciek przeczytał, że jest „Żydem”. Odpowiedział natychmiast i to w bardzo mocnych słowach.

– Powiedzcie mi skąd się biorą takie rasistowskie poj*by??? Zresztą ten pajac już pokazał swoje możliwości przy okazji meczu Polska-Izrael rok temu. Zobaczcie drugie zdjęcie. @maciejgramowski palnij się w ten łysy łeb, jak poczujesz, że coś zabolało, to jeszcze jest dla Ciebie nadzieja – napisał.

Od razu zwrócił się też do swoich fanów.

– I niech mi tu nikt nie wyskakuje z tekstem, że ten naziolski cymbał nic złego nie napisał. Trzeba mieć naprawdę nasrane pod sufitem, żeby wrzucać takie komentarze i w ogóle postrzegać świat przez taki pryzmat. Postanowiłem nie ukrywać jego profilu, bo w końcu sam się objawił na publicznym profilu @joannakoroniewska, więc chyba zależy mu na rozgłosie – dodał.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Powiedzcie mi skąd się biorą takie rasistowskie pojeby??? Zresztą ten pajac już pokazał swoje możliwości przy okazji meczu Polska-Izrael rok temu. Zobaczcie drugie zdjęcie. @maciejgramowski palnij się w ten łysy łeb, jak poczujesz, że coś zabolało, to jeszcze jest dla Ciebie nadzieja. I niech mi tu nikt nie wyskakuje z tekstem, że ten naziolski cymbal nic złego nie napisał. Trzeba mieć naprawdę nasrane pod sufitem, żeby wrzucać takie komentarze i w ogóle postrzegać świat przez taki pryzmat. Postanowiłem nie ukrywać jego profilu, bo w końcu sam się objawił na publicznym profilu @joannakoroniewska wiec chyba zależy mu na rozgłosie. #idiota #skądonisięwzięli #noracism

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Prawie wszyscy fani stanęli murem za swoim idolem.

Gość gra rasistę i patriotę a wakacje spędza w Afryce 😁 dla niepoznaki daje #szczecin #polskichłopak 😂😂😂😂

Straszą nas LGBT I Bóg wie jeszcze czym a tak naprawdę to sami siebie powinniśmy się bać,bo poziom agresji, chamstwa i kompletnego braku empatii sięga zenitu w naszym kraju…

Jak ja Cię lubię człowieku. Zaimponowałeś mi w tej chwili.

Panie Maćku, jest coraz gorzej z ludźmi. A już swoboda i dostęp do internetu dał psychopatom jakieś dziwne przyzwolenie do wypowiedzi. Bardzo dobrze Pan zareagował.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Właśnie takie osoby powinny byc usuwane z Social media. Im więcej razy widzimy takie komentarze tym bardziej wydają nam się normalne. A to nie jest normalne. Ten człowiek chyba powinien iść na jakąś terapie, która mu pomoże wyzbyć się nienawiści. Tragedia.

Było też kilka głosów przeciwko Maćkowi.

Oj Panie Macieju, chyba robi Pan z igły widły…

Ale ze Żyd to jakaś obelga?

Czy Maciek ma rację w tym sporze? Internauci są praktycznie zgodni, że tak. Nikt nie powinien publikować tego typu wpisów. Kontrowersyjna pozostaje jednak odpowiedź prezentera. Czy nie przesadził z wulgaruzmami?

Maciej Dowbor od lat jest związany z Polsatem. W tej stacji prowadzi „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jest też producentem programów, a w Super Polsacie jest gospodarzem cyklu „SuperLudzie”.

Zobacz także: Dowbor ma dość kolegów z pracy!? TO, co im zrobił, szokuje!

Fot. Polsat, InstagramKomentarze