Maciej Dowbor ZAKPIŁ z prezydenta Dudy! Ten filmik to prawdziwy HIT sieci! (WIDEO!)

Maciej Dowbor słynie ze swojego charakterystycznego poczucia humoru. Ostatnio prezenter Polsatu opublikował w sieci filmik, na którym zadrwił z prezydenta RP – Andrzeja Dudy. Wideo w wiralowym tempie obiegło cały internet. Co możemy na nim zobaczyć?

Maciej Dowbor bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Wraz z żoną Joanną Koroniewską bardzo często łączą się ze swoimi fanami za pomocą sieci, niejednokrotnie rozbawiając ich do łez. Co pokazali tym razem?

Maciej Dowbor zakpił z prezydenta Dudy

Na oficjalnym profilu Maćka na Instagramie pojawiło się wideo, na którym widzimy, jak prezenter „nabija się” z Andrzeja Dudy. Co konkretnie powiedział? Maciek nawiązał do niedawnego wywiadu prezydenta dla telewizji internetowej wPolsce.pl.

W wywiadzie tym Duda opowiedział m.in. jakie cechy powinny charakteryzować dobrego prezydenta.

Jeśli masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów – powiedział Duda.

Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć. Dotyczące, chociażby bezpieczeństwa Rzeczypospolitej. No i nie może być tak, że ty masz jakieś osobiste problemy, które powodują, że jesteś niesprawny do podjęcia takiej decyzji. Po prostu musisz, albo umiesz, albo nie umiesz, jak nie umiesz, to znaczy, że się nie nadajesz – dodał prezydent w trakcie wywiadu dla wPolsce.pl

Co na to Maciej?

Maciej Dowbor w iście aktorskim stylu zadrwił z ostatniego wywiadu Dudy. Prezenter rozbawił tym cały internet do łez.

Dowbor, jesteś krejzol – napisała Żaneta.

Cóż za emocje, mimika, gesty. Teatr padnie do twych stóp – dodała Iza.

Pan ma świetne poczucie humoru – napisał Kamil.

Zobaczcie nagranie Dowbora. Was też to bawi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Screen YouTube/https://www.instagram.com/p/CPisnOnAork/?utm_source=ig_web_copy_linkKomentarze