Maciej STUHR ma ten sam „problem” co posłanka LICHOCKA. Pokazał VIDEO na którym…

Maciej Stuhr nawiązał do wydarzeń związanych z posłanką Lichocką.

Przypomnijmy, że podczas debaty nad budżetem posłanka Joanna Lichocka pokazała obraźliwy gest, do którego później odniósł się Maciej Stuhr.

Konkretnie zachowanie Lichockiej miało miejsce w momencie, gdy w Sejmie zapadła decyzja o przyznaniu pieniędzy na media publiczne. Kwota jest niebagatelna bo 2 miliardy złotych na Telewizję Polską i Polskie Radio. A tę właśnie kwotę opozycja chciała przeznaczyć na leczenie nowotworów.

Przypadkowy palec?

Joanna Lichocka to posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Gdy Sejm zadecydował o przekazaniu pieniędzy na TVP i radio publiczne, Lichocka pokazała środkowy palec. Aby zamaskować wulgarny gest, następnie wykonała kilka innych. Środkowym palcem przetarła sobie oko i przeczesała włosy (video poniżej). Jednak mina posłanki i jej zachowanie, nie budzą wątpliwości, że środkowy palec nie był przypadkiem.

Wzruszony do łez

W odpowiedzi na sytuację w Sejmie, Maciej Stuhr (44 l.)  zamieścił na instagramie nagranie będące komentarzem do sprawy.

Aktor znany z udziału w filmach „Listy do M.” czy „Planeta Singli”, którego wkrótce będziemy oglądać w obrazie „Sala Samobójców. Hejter” nagrał parodię zachowania Lichockiej.

Na nagraniu widzimy Macieja, który opowiada o swoich wrażeniach z uchwalenia budżetu. Jest bardzo wzruszony i wciąż przeciera sobie oczy… środkowym palcem!

Takie mam nerwowe gesty

Jak mówi Maciej Stuhr:

„Kochani, przepraszam wzruszyłem się…

Sejm przeznaczył dwa miliardy na… Telewizję Polską. Cudowna wiadomość, dziękujemy bardzo…

To opozycja chce byśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać.

Takie mam nerwowe gesty, ale…”

Dalej aktor pozdrawia całą ekipę TVP z prezesem Kurskim na czele, i kończy słowami, że wszystko mu się „po******liło”.

Czytaj też: Żona Janusza Korwin – Mikke przyznała: Mąż BIJE…

Stopklatka to fałsz

Nic dziwnego, że aktorowi wszystko się pomieszało. W końcu także posłanka Lichocka twierdzi, że wszyscy, którzy widzieli jej gest ulegli jakiemuś zbiorowemu złudzeniu:

„Oni widzieli, że ja wyjaśniam ten mój gest, a mimo to wykorzystują go cały czas w złej wierze, robią stopklatkę, manipulują i obudowują nieprawdziwą informacją. To fałsz i manipulacja.”

>Jak tłumaczy się Lichocka zobacz TUTAJ

Po zachowaniu posłanki PIS i Maciej Stuhra jest obawa, że coraz więcej osób będzie mieć problemy ze środkowym placem… Nic dziwnego, że jego video robi furorę!

Poniżej prezentujemy nagranie z udziałem Joanny Lichockiej oraz parodię Macieja Stuhra.

 

 

 

fot. https://www.instagram.com/maciej_stuhr/

 Komentarze