Maciej Stuhr pożegnał ojca JEDNYM słowem!

9 lipca 2024 roku zmarł Jerzy Stuhr. Aktor miał 77 lat.

Syn pana Jerzego – Maciej Stuhr – wczoraj potwierdził śmierć ojca, a wczoraj pożegnał go w social mediach. Zamieścił jednak tylko jedno, acz wymowne słowo.

 

https://www.instagram.com/maciej_stuhr/

 

Pożegnanie Jerzego Stuhra

Śmierć Jerzego Stuhra u wielu osób wzbudziła ogromny smutek. W sieci pojawiły się posty znanych osób. I tak na przykład Cezary Pazura, który nie wspominał o śmierci własnej matki czy odejściu swojego ojca, żegna właśnie Stuhra:

 

Żegnaj kochany Mistrzu, Profesorze, niezapomniany komisarzu Rybo! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Dziękuję za każdy dzień na planie z Tobą. Za każdą uwagę, dygresję, dykteryjkę. Trzymam Cię głęboko w swoim sercu

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Zaś Piotr Gąsowski ze wzruszeniem napisał:

 

Są różne straty… są też STRATY… dzisiaj następuje jednak …NIEPOWETOWANA STRATA! Odszedł KTOŚ BARDZO WAŻNY !!! KTOŚ, kto, wydawałoby się , będzie zawsze! I , z pewnością, będzie , ale już nie fizycznie…PANIE JERZY …Będzie Pan zawsze w naszych myślach , sercach, głowach… Dziękujemy , za te wszystkie lata z Panem, za wzruszenia, za radość , za ogromny talent…

 

Maciej Stuhr pożegnał ojca jednym słowem

Tymczasem syn Jerzego Stuhra zamieścił zdjęcie z wycieczki, na którym widać trzy pokolenia: Jerzego, Macieja i Tadeusza (ur. 2016) czyli syna Macieja Stuhra.

Zdjęcie podpisał słowem:

 

Wdzięczność

 

Gdyż zapewne to właśnie czuje po wszystkich latach, jakie przeszli razem…

Jerzy Stuhr nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci aktora?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Komentarze