Madonna przeszła COVID-19 i nawet o tym nie wiedziała! „Myślałam, że to…”

61-letnia supergwiazda muzyki pop od kilku tygodni izolowała się od społeczeństwa. Mimo to Madonna nie uniknęła prawdopodobnie zachorowania na COVID-19, choć zupełnie nie była tego świadoma. 

Madonna na swoim Instagramie pochwaliła się, choć nie jest to chyba najlepsze słowo, wynikami testów na obecność przeciwciał na koronawirusa SARS-CoV-2. Z testu wyszło, że Madonna ma pozytywny wynik przeciwciał, czyli najprawdopodobniej przechorowała COVID-19. 

 

ZOBACZ TEŻ: Rosjanie popełnili błąd. Przez niego „Wrota Piekieł” płoną od 50 lat

 

Madonna twierdzi, że nie miała pojęcia, że przechodzi koronawirusa. Jakiś czas temu złapała infekcję ale nie było to nic poważnego i uznała, że ma do czynienia ze zwykłą grypą. Gwiazda przez cały okres samoizolacji publikowała coś w rodzaju pamiętników, w których dzieliła się z fanami swoimi codziennymi sprawami i życiem w dobie pandemii.

 

Teraz Madonna zamierza wyjść z izolacji i pierwsze, co zamierza zrobić to „długą przejażdżkę z opuszczonymi szybami” oraz „oddychać powietrzem z COVID-19”. Jak widać gwiazda czuje się dość pewnie z wynikiem testu i uważa się za odporną.

 

Powinna jednak pamiętać, że różne testy na obecność przeciwciał mają różną skuteczność i różną swoistość. Może zdarzyć się tak, że wynik pozytywny testu na przeciwciała nie będzie oznaczał przechorowania COVID-19 i nabycia odporności na SARS-CoV-2, a jedynie przechorowanie jakiejkolwiek innej infekcji koronawirusowej.Komentarze