Magda Gessler czekała na to całe życie! Gwiazda zostanie…

W ostatnim czasie słynna restauratorka ma szczere powody do świętowania. Magda Gessler nie kryje swojego zachwytu, ponieważ w końcu zostanie…

 Lara Gessler przekazała cudowną nowinę. 31-latka zostanie mamą.

 

Córka Gessler opublikowała za pośrednictwem Instagrama zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Na fotografii widzimy ją pozującą na tle wiejskiego domu. Pod postem 31-latki posypały się gratulacje od Ani Lewandowskiej, Mai Bohosiewicz i innych celebrytów. Wygląda na to, że tylko najbliżsi wiedzieli o ciąży, którą w dobie pandemii można było łatwo ukryć przed światem.

 

Lara Gessler dotychczas nie miała zbyt dużo szczęścia w życiu prywatnym. W 2017 r. wyszła za barmana Pawła zaledwie po kilku tygodniach znajomości. Małżeństwo rozwiodło się na początku 2019 r.

Aktualnie Lara Gessler spotyka się z Piotrem Szalągiem, prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Teraz zostaną rodzicami. Na czas izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa para zdecydowała się pozostać na Mazurach. Robią wszystko, by zadbać o swoje zdrowie, a także dobro przyszłego dziecka.

 

Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem. Przed tobą najpiękniejsza podróż. A ja jestem obok! W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie. Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim!” -napisała gwiazda „Kuchennych rewolucji”.

„Kocham cię, Lara. Moja mała, dorosła córeczko. Mama, wreszcie babcia. Tak na to czekałam” – dodała Magda Gessler.

 

My rownież gratulujemy radosnej nowiny!!

 

https://www.instagram.com/p/B_mk9sbpRWW/?igshid=6jjd9g39e3y4

 

ZOBACZ TEŻ:Sandra Kubicka pręży się w bieliźnie! MA CIAŁO JAK BOGINI [FILM]

 

Źródło:wpgwiazdy.pl

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze