Magda Gessler mocno obraża Edytę Górniak! „ZASŁUŻYŁA SOBIE”!

Magda Gessler opublikowała post, w którym ostro wypowiada się o Edycie Górniak. Sprawa dotyczy koronawirusa i występków Edyty w ostatnim czasie. 

Magda Gessler to polska restauratorka, właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, pisarka, felietonistka, a także osobowość telewizyjna.

Edyta Górniak to polska piosenkarka, producentka oraz osobowość telewizyjna. Uznawana jest za jedną z najsłynniejszych oraz najbardziej utalentowanych piosenkarek. Znana jest przede wszystkim z niesłychanej wrażliwości artystycznej, charyzmy i szerokiej skali głosu.

HOT!!!: Ewa Drzyzga ze szczerym apelem do internautów. PADŁY MOCNE SŁOWA!

Na Instagramie Magda Gessler wstawiła zdjęcie Edyty Górniak z koncertu. Opis zdjęcia wyraźnie atakuje Edytę, na co piosenkarka odpowiedziała bez zastanowienia. Sytuacja dotyczy zachować Edyty wobec koronawirusa – piosenkarka lekceważy poważną chorobę, co bardzo zdenerwowało restauratorkę!

,, fałszujesz koleżanko „! !!!! 👁👁👁👁👁👁👁👁

Napisała w opisie, a w komentarzu dodała:

Szanować ludzkie życie i persona el medyczny !!! Pani Edyta !!! Zalecam spacer po szpitalach .. przez cały dzień bez maseczki na oddziałach covid

Co na to Edyta? Żywo zareagowała jednym dosadnym komentarzem!

Poćwiczę zatem 🤭 Uwielbiam Twoje kotlety 🙂 są mega.

Piosenkarka chyba nie przejęła się hejtem, a swoim komentarzem chciała załagodzić sytuację.

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Królowa życia założyła TO na siebie! TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ!Komentarze