Magda Gessler o szczepionce na koronawirusa. „To czyjś plan na ludzkość”

Magda Gessler postanowiła jasno wyrazić swoje zdanie na temat tego co sądzi o szczepionce na koronawirusa.

Gwiazda wszelkie doniesienia na temat szczepionki na COVID-19 traktuje z dystansem. Uważa bowiem, że za szczepieniami może kryć się „plan na ludzkość”.

 

Gwiazda od kilku tygodni izoluje się w domu. Zamknęła wszystkie restauracje, a sprzedaż wysokiej jakości produktów spożywczych prowadzi przez Internet. W rozmowie z Plejadą wyznała, że dość sceptycznie podchodzi do kwestii leków i szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2.

 

Słynna restauratorka uważa, że nie wiadomo, czego się spodziewać po szczepionce, bo nie będzie znany jej skład. Twierdzi też, że to jest czyjś „plan na ludzkość”.

 

„Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość „– powiedziała.

 

Gessler dziwi się też sytuacji finansowej w służbie zdrowia. Jej zdaniem zaskakujące jest, że będą pieniądze na szczepionkę, a nie ma ich np. na maseczki dla lekarzy.

 

„Ta szczepionka daje wszystkim ludziom dużo do myślenia, daje też dużo agresji. Ludzie poczuli się kontrolowani i przerażeni, co w tej szczepionce będzie „– dodała.

 

ZOBACZ TEŻ:Michał Figurski i HIV. Wstrząsające doniesienia!

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze