Magda GESSLER w TORUNIU! Czy Rewolucja się udała?

Przed nami kolejny odcinek nowego sezonu „Kuchennych Rewolucji”. Tym razem najsłynniejsza restauratorka w Polsce, Magda Gessler pojawiła się w Toruniu w woj. kujawsko-pomorskim. Odwiedziła tam restaurację Jagody i Cristiana, którzy od dawna marzyli o otwarciu własnej włoskiej restauracji.

Program „Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler jak sama nazwa wskazuje służy do ratowania podupadających lokali. Tym razem padło na włoską restaurację, która znajduje się na Rynku Nowomiejskim w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) Lokal prowadzi para, Jagoda i Cristian, których wielkim marzeniem jest mieć włoską restaurację z prawdziwego zdarzenia. Chcąc to osiągnąć zainwestowali w niego swoje wszystkie oszczędności. Ciekawe czym tym razem najsłynniejsza restauratorka w Polsce uświadomi właścicielom, że do prowadzenia dobrego lokalu gastronomicznego same chęci nie wystarczą.

 

 

 

Uważni fani „Kuchennych Rewolucji” zapewne dobrze pamiętają, że to nie pierwsza wizyta Magdy Gessler w Toruniu. Restauratorka ratowała w przeszłości dwa podupadające lokalne z tego miasta i w obu przypadkach „rewolucja” zakończyła się sukcesem, a restauracje mają klientów i przynoszą zyski właścicielom. Czy tak będzie w przypadku lokalu prowadzonego przez Jagodę i Cristiana przekonamy się w najbliższym odcinku. Będziemy mogli go zobaczyć w ten czwartek (21 listopada) o godzinie 21.30.

 

ZOBACZ TAKŻE:Nie uwierzycie ile kosztuje 6 PIEROGÓW w restauracji Magdy Gessler. Ceny reszty potraw WIELKANOCNYCH przyprawiają o zawrót głowy

 

źródła: se.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 Komentarze