Magda Gessler WŚCIEKŁA jak nigdy! Całkowicie PUŚCIŁY jej nerwy!

Magda Gessler jest wściekła jak nigdy! Całkowicie puściły jej nerwy! Co się wydarzyło? Skąd ta afera?

Magda od lat ratuje restauracje. Wydawać by się mogło, że widziała już wszystko. Okazuje się jednak, że nawet Magdę może coś zaskoczyć. Na planie najnowszego odcinka „Kuchennych rewolucji” zobaczyła coś tak szokującego, że nie czekała na emisję! Nagrała wszystko telefonem i wrzuciła do sieci.

Zobacz także: Dramatyczne wieści na temat Zbigniewa Zamachowskiego! Fani DRŻĄ z niepokoju!

To na pewno były wielkie nerwy! Gessler musiała to pokazać opinii publicznej!

– NIE DLA WRAŻLIWYCH, nie dla delektujących się pączkami!!!!! # ja miałam swój tłusty czwartek. 300 setny odcinek, przed tym was pragnę ochronić… dzieje się to teraz !!! #mg. Dodam to już po pierwszej kontroli i drugi dzień gdzie powinnam wejść do teoretycznej posprzątanej kuchni – napisała.

Fot. Instagram

Wszędzie jest tłuszcz. Wszystko się lepi. Smród, bród i głupota – tak można to najkrócej opisać. To się po prostu w głowie nie mieści!

– Zdarzają się i takie restauracje, gdzie jest bardzo, bardzo „czysto”. Restauracje młodych ludzi. Tu śmierdzi gównem. Nikt mi nie jest w stanie w to uwierzyć. Tędy leci gówno. Tu nikt nie ma powonienia? Od trzech, czterech lat nie widziałam czegoś podobnego. To jedna z najbardziej zaświnionych, zasranych kuchni. Nie można się do niczego dotknąć, jesteś narażony na to, że się umażesz czymś, co jest pomiędzy kloaką, a starym tłuszczem rakotwórczym – stwierdziła.

Zobacz także: Marieta Żukowska podjęła decyzję! To naprawdę WAŻNY krok!

Czy odcinek zostanie zrealizowany? Czy rewolucja dojdzie do skutku? Na razie wygląda to tragicznie. Współczujemy!

ZOBACZ to SZOKUJĄCE wideo!

Fot. screen YT

Źródło: Facebook, se.plKomentarze