Magda Gessler wystartuje w wyborach prezydenckich? „Skoro Hołownia może…”

Wybory prezydenckie zbliżają się powoli wielkimi krokami. Do maja pozostaje jeszcze sporo czasu, ale już zaczynamy poznawać oficjalne kandydatury na ten urząd. W iście amerykańskim stylu wystartował Szymon Hołownia – dziennikarz telewizji TVN, były gospodarz programu „Mam talent!”. Czy Magda Gessler podejmie rękawice i będzie jeździć po powiatach i gminach walcząc o głosy wyborców?

 

Magda Gessler z całą pewnością jest osobą charyzmatyczną, autorytatywną. To dobre cechy na piastowanie najwyższego urzędu w Państwie. Ale czy nazwisko jej pomoże w karierze politycznej? Czy umiejętność gotowania barszczu czerwonego i rzucania talerzami przełoży się ma umiejętności polityczne? Podejmowania koronowanych głów, wygłaszania przemówień, zwierzchnictwem Wojska Polskiego?

 

Znana restauratorka jest bardzo obecna w mediach społecznościowych. Widać, że zależy jej na kontakcie z fanami, bo – trzeba przyznać – odpisuje im naprawdę bardzo często i regularnie. Jeden z fanów napisał jej, by to właśnie ona, na wzór Szymona Hołowni, wystartowała w wyborach na urząd Prezydenta RP. Wiadomość była taka: „Pani Magdo, niech Pani startuje na prezydenta. Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej”.

 

Na tę prośbę Gesslerowa odpowiedziała krótko: „Już nie. Teraz robię youtuby”. Chodziło jej o założenie swojego autorskiego kanału na platformie YouTube, w którym uczy swoich widzów trudnej sztuki kulinarnej. Fani restauratorki mogą odetchnąć z ulgą – nie wybiera się ona do Pałacu Prezydenckiego. Zostaje w kuchni lub w telewizji. Na jej kanale aktualnie uczy Polaków jak poprawnie i smacznie przygotowywać posiłki kulinarne.

 

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki zostanie OJCEM! Informację potwierdziła Magda Gessler!

 

Czyli: znana restauratorka nie chce mieszać się do polityki. Wystarczy już, że jej kolega ze stacji nieźle namieszał w mainstreamie i na scenie politycznej. Swoją drogą, byłoby to, umówmy się, dziwne widzieć Gesslerową desygnującą nowego premiera, wygłaszającą expose z sejmowej mównicy. To raczej nie jej bajka. Gwiazda TVN-u woli się skupić na swojej medialnej karierze. Prowadzi programy kulinarne, regularnie pokazuje się na ściankach, a teraz nawet została youtuberką. Życzymy jej powodzenia i Złotego Przycisku YouTube’a!Komentarze