Magda Mołek bez makijażu! ZOBACZ!

Magda Mołek, na swoim Instagramie, opublikowała zdjęcie w naturalnej odsłonie – no make up. Jednocześnie podzieliła się z obserwatorami, swoimi życiowymi przemyśleniami.

Dziennikarka, ostatnimi czasy, wywróciła swoje życie o 180stopni. Po 15 latach, jako prowadząca w programie ‘Dzień Dobry TVN’, odeszła na rzecz samodzielnej działalności w Internecie. Obecnie jest gospodynią internetowego programu ‘W moim stylu’, gdzie przeprowadza wywiady ze znanymi osobistościami, oraz porusza wiele tematów, nawet tabu. Przez to, potrafi wzbudzić wiele kontrowersji.

Instagram: Magda Mołek

Zmiany sprawiły, że Magda zdobyła wielu odbiorców: tych przychylnych, jak i tych, którzy są przeciwni jej osoby, oraz poruszanych tematów.

Zmianę przeszłą także sama kobieta. Magda, stawia teraz na minimalizm. Preferuje delikatny makijaż, lub… jego zupełny brak. W takiej odsłonie saute, pokazała się ostatnio w swoich social mediach.

Ostatnie zdjęcie bez makijażu, opisała przemyśleniami, oraz promowaniem swojego kanału na YouTube:

A gdyby tak rzucić wszystko i wyprowadzić na wieś? Mieć ciszę i spokój. Kuszące? Hm…

Obserwujący, pod zdjęciem, zalewają kobietę pochwałami i komplementami. Zgodnie twierdzą, że Magda świetnie prezentuje się w naturalnej odsłonie. Magdalena jak wino, im starsza, tym piękniejsza – warto zauważyć, że kobieta w tym roku skończyła 45 lat. Zważywszy na to, jej wygląd robi wrażenie!

Instagram: Magda Mołek

A Wy co sądzicie? Podoba Wam się w takiej delikatnej, naturalnej wersji?

Instagram: Magda Mołek

Źródła:
-artykuł: Pudelek
-zdjęcia: Instagram/ Magda MołekKomentarze