Magdalena Kasiborska zdradza, CO NALEŻY DO OBOWIĄZKÓW MISS POLSKI!

Magdalena Kasiborska, zdobywczyni tytułu Miss Polski 2019 podczas rozmowy z dziennikarzami Upday zdradziła, co należy do obowiązków zwyciężczyni korony. Opowiedziała również o swoich planach na 2020 rok. 

Do finału Miss Polski 2019 zakwalifikowały się: Natalia Baran z Wałbrzycha, Paulina Bołoz z Krynicy-Zdrój, Agnieszka Choszcz z Linii, Aleksandra Drężek z Pisza, Weronika Frąckowiak z Oławy, Małgorzata Gierach z Andrespola, Kornelia Gołębiewska z Morąga, Martyna Jagielska z Opola, Paulina Karasiuk z Wrocławia, Magdalena Karoń z Warszawy, Magdalena Kasiborska z Zabrza, Dominika Konarska z Sosnowca, Anna Kozłowska z Radomia, Marta Machnik z Rzeszowa, Justyna Maliszewska z Warszawy, Justyna Niegolewska ze Szczecina, Zuzanna Oszmian z Białegostoku, Karolina Piaścik z Łomży, Natalia Piguła z Łodzi, Nela Serwacińska z Konstantynowa Łódzkiego, Marta Skwierczyńska ze Rzgowa, Anita Sobótka z Warszawy, Julia Szewczuk z Warszawy, a także Karolina Wiltowska z Jeleniej Góry. 

30. edycję Narodowego Konkursu Piękności wygrała pochodząca z Zabrza Magdalena Kasiborska. Ciemnowłosa piękność studiuje kosmetologię, uczy się śpiewu i gra na fortepianie. Sport, muzyka i taniec to jej pasje. Przez 8 lat uczęszczała na zajęcia z tańca towarzyskiego. 

Jakiś czas temu najpiękniejsza Polka opowiedziała o planach na najbliższe miesiące. Zdradziła też, co należy do głównych obowiązków Miss Polski.

To przede wszystkim reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej w różnych konkursach piękności. Jako zwyciężczynie regionalne, Miss Polski promują również regiony z których pochodzą. Z tym wiąże się uczestnictwo w licznych spotkaniach z młodzieżą, wywiady czy sesje. Do tego udział w rożnego rodzaju akcjach społecznych. Choć mówiąc szczerze, takie obowiązki to same przyjemności – tłumaczyła Kasiborska. 

A co piękna Miss Polski 2019 planuje robić w roku 2020 ?

Mam nadzieje, że zdobyty tytuł umożliwi mi zaangażowanie się w ekologię. Mam już pewien pomysł, który chciałbym jak najszybciej zrealizować. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, z pomocą moich najbliższych, powstanie spektakl nie tylko dla najmłodszych, który będzie mocno poruszał kwestię dbania o środowisko – zdradziła zdobywczyni korony. 

Źródło: Upday

Zobacz również: NAPIĘKNIEJSZA kobieta ŚWIATA wybrana! Miss Universe 2019 wyróżnia TEN szczegół!Komentarze