Magdalena Narożna całuje córkę w usta. „Narażasz ją na zarażenie…!” – grzmi fanka.

Magdalena Narożna z zespołu „Piękni i Młodzi” w sobotę urządziła przyjęcie urodzinowe dla córki. Gabrysia skończyła 11 lat.

Gwiazda zamieściła kilka zdjęć ze szczęśliwą córką i napisała:

 

Cudowny dzień za nami 🙂 moja księżniczka dziś świętowała 🙂 dziękujemy wszystkim którzy sprawili Gabi w tym dniu mnóstwo uśmiechu 🥰 przede wszystkim swoją obecnością 🙂

 

11 urodziny Gabrysi – https://www.instagram.com/madzia_pim/

 

Na jednym ze zdjęć Magda Narożna całuje córkę w usta. Dla wielu osób jest to kontrowersyjne zachowanie:

 

Jak można dziecko całować w usta. Narażasz je na zarażenie opryszczka, bakteriami z Twojej jamy ustne. Skrajnie nieodpowiedzialne….

– grzmi jedna z fanek.

 

I faktycznie, całowanie dziecka w usta nie jest dobrym pomysłem. Przez taki pocałunek, możemy zarazić dziecko wirusem opryszczki, bakteriami próchniczymi, bakteriami Helicobacter pylori powodującymi wrzody żołądka, mononukleozą (to wirus powodujący chorobę przypominającą przeziębienie, ale może też atakować wątrobę i śledzionę), a nawet wirusowym zapaleniem wątroby typu B (wystarczą małe ranki w jamie ustnej).

 

całuje córkę w usta – https://www.instagram.com/madzia_pim/

 

Ale to nie wszystko, bo ważna jest także sfera psychologiczna. Jak podaje serwis Pediatra na Zdrowie:

 

Wielu psychologów podkreśla, że usta to strefa erogenna, zarezerwowana dla kochanków.

 

Jeśli więc „nauczymy” dziewczynkę, że pocałunek w usta jest dozwolony, to może ona być także skłonna do całowania na przykład miłego „wujka”.

 

Zobacz też: Andrzej Piaseczny pokazał teledysk do piosenki „Miłość”. To „patologia. Fuj.” – komentuje internauta.Komentarze