Magdalena Ogórek NIE DAŁA NA WOŚP! Ale… się pomodliła!

Magdalena Ogórek NIE DAŁA NA WOŚP! Ale… się pomodliła!

Magdalena Ogórek prezenterka telewizyjna, doktor nauk humanistycznych, ale również kandydatka na prezydenta RP w 2015, która startowała z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

 

Magdalena ogórek nie wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? 

Ostatnio w sieci pojawiło się kontrowersyjne wyznanie pani Magdaleny Ogórek. Publicystka wyznała, że nie wsparła w tym roku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zdobyła się jednak na inny, szlachetny gest. Niestety, internauci nie docenili jej „miłosierdzia”. Pojawił się również zarzut z ich strony, jakoby Ogórek w przeszłości była bardziej postępowa i chętna do pomocy chorym dzieciom.

Przypominamy, że założeniem 28. Finału WOŚP była zbiórka pieniędzy na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Część zebranej kwoty ma również trafić do Australii, kraju, który obecnie zmaga się z niebezpiecznymi pożarami. Najnowsze doniesienia sugerują, że w związku z panującą tam sytuacją zginęło ponad miliard zwierząt.

 

 

Niechęć Magdaleny Ogórek do fundacji Jurka Owsiaka. 

Swoją niechęć do WOŚP publicystka wyraziła już w zeszłym roku. Opublikowała wówczas na swoim koncie na Twitterze nieprawdziwy news o tym, że finał w Lublinie się nie odbędzie.”Lublin będzie w tym roku Owsiak-free” – pisała na swoim panelu niedoszła pani prezydent RP.

W dniu, w którym odbywał się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy większość znanych celebrytów, dziennikarzy i artystów zachęcała do wspierania potrzebujących maluchów. Pani Magdalena pochwaliła się natomiast, że jej Twitterowe konto śledzi już 144 tysiące obserwujących.

„Kłaniam się nisko. W nocy twitterowy licznik pokazał mi 144 tysiące obserwujących. Dziękuję”- napisała publicystka.

 

Korzystając z okazji, jeden z użytkowników sieci postanowił zadać pani Magdalenie dość niezręczne pytanie.

W jaki sposób wsparła pani WOŚP – pytał obserwujący.

Modlitwą – odparła Ogórek.

 

Jej odpowiedź nie spodobała się Polakom. Internauci nie kryli swojego oburzenia, dlatego postanowili dać do myślenia niedoszłej prezydent RP.

 

„Dzieciakom potrzebne są lekarstwa i sprzęt. Rząd tego nie zapewnia. Modlitwa ich nie wyleczy”,

„(…)Kiedyś była bardziej postępowa i wspierała WOŚP. Teraz niestety wiąże się to z odwagą”.

Zobacz też: Jurek Owsiak pobił rekord! WOŚP zebrała aż…

Zdjęcie: Youtube

 

 

 

 Komentarze