Magdalena Schejbal w tarapatach! KOMORNIK zajął jej…

Magdalena Schejbal znalazła się w tarapatach z powodu zaległości finansowych. Teraz grozi jej komornik.

Magdalena Schejbal na planie serialu „Szpilki na Giewoncie” poznała Sławomira Ziębę-Drzymalskiego i dla niego postanowiła zamieszkać w Zakopanem. Aktorka przeprowadziła się do Zakopanego, choć nie zrezygnowała z etatu w warszawskim teatrze Ateneum. W górach otworzyła wspólnie z mężczyzną zakopiańską restaurację.

 

Dokładnie półtora roku temu Schejbal z partnerem założyli restaurację „Dworzec” przy Krupówkach. Lokal o powierzchni 620 m kw. już wcześniej cieszył się renomą, gdyż powstał na przełomie XIX i XX wieku, będąc pierwszym domem kultury w Zakopanem.

 

Niestety, parze nie udało się opłacać rachunków na czas. 23 grudnia br. przy udziale policji i komornika właściciel, czyli zakopiański oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, przejął lokal.

W rozmowie z „Gazetą Krakowską” Sławomir Zięba-Drzymalski wyjaśnia, że sprawa jest bardziej skomplikowana.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Kiedyś była prawdziwą seksbombą! NAJNOWSZE ZDJĘCIA SHARON STONE szokują…

 

 

 

„Lokal opuściliśmy dobrowolnie po rozprawie sądowej w sprawie wydania go właścicielowi. Stało się tak mimo że zaledwie w czerwcu podpisaliśmy nową umowę najmu. O tym, jak rozwiązać kwestię zaległych płatności, cały czas rozmawialiśmy, bo zależało nam na kontynuowaniu działalności lokalu. Tu nic nie było tak jednoznaczne, jak wiele osób mogłoby sądzić”– ocenił.

 

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze