Mają gdzieś czerwone strefy! Poszli na całonocną zabawę!

Kraków jest obecnie w czerwonej strefie. Na takich obszarach lokale gastronomiczne mogą działać tylko do 21:00, a kluby nocne i dyskoteki muszą być zamknięte. Tyle że po północy do klubu Prozak 2.0 w Krakowie ustawiła się bardzo długa kolejka gości!

O sprawie poinformował jeden z internautów. Opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym dokładnie widać całą sytuację.

W sieci zawarzało!

– Oto kolejka do klubu Prozak 2.0 w Krakowie. Od północy Krk jest w czerwonej strefie. Wspaniałe „zakończenie sezonu”. Nawet najlepsza ochrona zdrowia i całkowity lockdown nie ochroni nas przed głupotą. Ludzie ludziom gotują ten los – napisał.

Patrol policji rozgonił kolejkę i nikt nie wszedł do klubu. Niesmak jednak pozostaje.

– Oni przejdą koronawirusa prawdopodobnie łagodnie, natomiast w innych miejscach mają też kontakt z ludźmi starszymi, często schorowanymi, więc narażają niewinnych ludzi na utratę życia. Obostrzenia nic nie dadzą dopóki ludzie nie zmienią swojego myślenia – powiedział Adam Pasierb, cytowany przez money.pl.

W strefie czerwonej i żółtej dyskoteki, kluby nocne oraz lokale taneczne powinny być zamknięte.

Krakowski klub, o którym mowa na Facebooku, podawał wcześniej, że nie będzie czynny. Skąd więc taka kolejka?

– Przed nami ostatnia NOC na mieście, dziś otwieramy bar 2.0 o 21:30 i wejście jedynie do północy! Jutro całodniowe warsztaty produkcji muzyki techno z Echoplexem i bar, do którego zapraszamy od 17-21 – podano.

Fot. Pixabay

Co na to przedstawiciele klubu Prozak 2.0?

– Prozak 2.0 funkcjonuje obecnie jako bar/cocktail bar. Przesłane zdjęcie, przedstawia kolejkę z okolic godziny 23:00, na którą nie mieliśmy żadnego wpływu. Od północy drzwi do naszego lokalu zostały zamknięte i nie wpuściliśmy nikogo do środka. Wcześniej też kontrolowaliśmy liczbę gości zgodnie z wytycznymi – powiedział Emil Hołubiczko, przedstawiciel klubu, cytowany przez money.pl.

W całym kraju wprowadzono częściowy lockdown. Zamknięto siłownie i sale fitness. Ograniczono działanie szkół średnich i wyższych, a w strefach czerwonych zabroniono organizacji wesel.

Wszystko ma związek z rosnącą liczbą zakażeń kornawirusem, których odnotowuje się już ponad 9 tys. dziennie.

Zobacz także: Ale pościg! Uciekał przed policją, bo zrobił coś skandalicznego!

Źródło: money.pl

Fot. PixabayKomentarze