Maja Hyży pozuje z partnerem. Zobacz, co widać tam w dole! (FOTO)

Maja Hyży to celebrytka, która w 2013 roku dała się poznać jako uczestniczka programu „X Factor”. Obecnie nie jest zaangażowana w działalność muzyczną.

Chodzą jednak słuchy, że Maja Hyży w 2021 roku wystąpi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu. Biorąc jednak pod uwagę koronawirusowe zawirowania, nie jest to pewne.

 

Tymczasem Maja urodziła kolejne, trzecie już dziecko. Z byłym już mężem, Grzegorzem Hyży ma dwóch synów-bliźniaków. Ojcem Antosi jest tajemniczy Konrad. Dlaczego tajemniczy? Bo celebrytka do tej pory nie pokazała jego twarzy.

 

Mężczyzna jednak pojawia się na instagramie Mai. I tak też jest na ostatnio zamieszczonym zdjęciu. Fotografia pochodzi z okresu ciąży. Już wcześniej celebrytka zamieściła kilka odważnych zdjęć i zarzucano jej, że w „czasie błogosławionym” to nie przystoi (zdjęcia zobacz tutaj).

Jednak fotografia, jaką teraz zamieściła Maja Hyży jest chyba jeszcze mocniejsza niż te wcześniejsze. Na zdjęciu jest naga celebrytka ze swoim partnerem. I to właśnie Konrad zasłania piersi Mai. Natomiast tam w dole widać… tylko cień!

 

cień zasłania intymne miejsca – https://www.instagram.com/majahyzy/

 

Internauci byli pod wrażeniem takiej kompozycji:

 

Obłędne ❤️ przepiękne ❤️❤️❤️

 

Mega foto🔥🔥🔥

 

Super pozytywnie zaskakujesz 💪💪💪 mega 🔥🔥🔥

 

Przepiękne zdjęcie .🔥❤️👌.Na nim jest ukazane wszystko -cudo

 

A jak Wam się podoba?

 

>>>Marcelina Zawadzka jako panterka na plaży! (DUŻO ZDJĘĆ)

 

 

 

 Komentarze