Maja Sablewska w majtkach w ogrodzie! Co za zdjęcie!

Maja Sablewska znowu zaskakuje. Tym razem wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazała się w samych majtkach i staniku.

Prezenterka stoi odwrócona tyłem do obiektywu. Eksponuje swoje piękne tatuaże. W rękach trzyma czarną tkaninę.

–  Jeśli księżyc cel przyświeca, sposób musi się znaleźć 🍀 Dziś o godzinie 23:06:55 pełnia księżyca. Pełnia w Baranie, a te bywają gorące, bo Baran to ogień i to ten w swojej najdzikszej i nieokiełznanej formie… Oczywiście jestem zodiakalnym baranem 😉 – napisała.

Majtki i stanik Mai są bardzo zmysłowe. Ozdobiono je „kokardkami”. Zdjęcie ma w sobie pewną obietnicę. Wszyscy internauci pewnie zastanawiają się, co kryje się pod opakowaniem tego „prezentu”.

Co na to fani? Nie kryli słów zachwytu.

Jestem baranem ❤️ czuję tę moc

Perfekcyjnie jak zawsze !💕

Love You Maja ❤️

Śliczne zdjęcie💖. Bardzo odważne, za co szanuje💖

❤️🔥Beautiful women🔥❤️

Samoświadomość jest wielkim bogactwem. I to jest w Pani Przepiękne 😍❤️ Mądry zrozumie, głupi będzie zarzucał wyimaginowane bzdury narzucają ograniczenia, których sam nie potrafi przeskoczyć ☺️

Fot. Instagram

Maja Sablewska jest dziennikarką telewizyjną i menadżerką muzyczną. Była jurorem w programie „X-Factor”. Napisała książki pt. „10 sposobów na modę” oraz „Sposoby na zdrowy styl życia”. Jej programy telewizyjne to: „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej sposób na…” i „Sablewska od stylu”.

Ostatnio pozowała z gołą pupą.

Zobacz także: Piosenkarz disco polo na morderczym torze! Co tam robi?

Fot. InstagramKomentarze