Maja Sablewska z gołą pupą na trawniku! Co za zdjęcie!

Maja Sablewska wrzuciła do sieci zmysłowe zdjęcie. Dziennikarka pozuje na nim z gołą pupą! Fani zostali rozgrzani do czerwoności.

Na fotografii Maja ma spodnie założone tył na przód. Ubrała je w taki sposób, że widać jej pupę. Poza spodniami nie ma na sobie niczego.

– Zakochaj się w swojej wolności – brzmi polskie tłumaczenie wpisu Sablewskiej.

Dziennikarka stoi tyłem, eksponując swoje piękne tatuaże. Pozuje na tle trawnika i nieba.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

fall in love with your libre

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Na zdjęcie zareagował trener personalny Qczaj.

– Sablewsko kochom Cie! Łono wysunęłaś do przodu przez co rzyć zrobiła się prawdziwa…nie wygięta w lędźwiowym, udająca JLO. Normalna pupa jakich po polskich drogach chodzi. Dzięki za to zdjęcie ❤️ #ukochojsie do wszystkich tych co dupy się swojej wstydzą 🤣🍑❤️ – napisał.

 

Polecamy: Polskie gwiazdy nago! Zobacz ranking TOP 10!

 

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy internautów. Fani byli podzieleni.

Już nawet tyłek pani pokazuje😢 przykre

To jest sztuka 🙂 w sztuce i fotografii jest zawsze głębszy przekaz, lecz nie każdy potrafi go dostrzec. Widzisz to co chcesz zobaczyć zawsze. 🍀 Tu jest piękna natura, sensualność, wielka odwaga i akceptacja 💚

Maju masz na tym zdjęciu piękne włosy 😍

Jak się ma ciało które się kocha to dlaczego go nie pokazywać. Ale po co oceniać i rozpisywać się o tym pod postem skoro zdjęcie się nie podoba to pójść oglądać profil gdzie są piękne „grzyby”🤪

Maja Sablewska jest dziennikarką telewizyjną i menadżerką muzyczną. Była jurorem w programie „X-Factor”. Napisała książki pt. „10 sposobów na modę” oraz „Sposoby na zdrowy styl życia”. Jej programy telewizyjne to: „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej sposób na…” i „Sablewska od stylu”.

Zobacz także: Sprzedawał… powietrze. Zarobił na tym ćwierć miliona złotych!

Fot. InstagramKomentarze