Majątek Krzysztofa Bosaka! Na umowie o dzieło zarobił…

Dla Krzysztofa Bosaka posła Konfederacji jest teraz trudny czas. Polityk prawdopodobnie wygra prawybory i będzie kandydował na fotel Prezydenta RP. A my ujawniamy jego majątek.

 

Majątek Krzysztofa Bosaka był tematem często podejmowanym w mediach. Szczególnie teraz, kiedy nowo wybrani posłowie muszą przedłożyć swoja oświadczenia majątkowe. Przyjrzeliśmy się oświadczeniu, które złożył poseł Konfederacji i co się okazało?

 

Ano okazało się, że Bosak to jeden z najbiedniejszych posłów w Sejmie tej kadencji. Zgodnie z tym co napisał w swoim oświadczeniu majątkowym nie ma kredytu ani nawet żadnego samochodu!

 

W zeznaniu napisał, że posiada 2581,95 zł na rachunku rozliczeniowym oraz 7434,59 zł na koncie oszczędnościowym. Nie ma on żadnych obligacji, akcji, nieruchomości oraz ruchomości powyżej 10 tysięcy złotych.

 

ZOBACZ TEŻ: Tragedia w domu kandydata na prezydenta! „25 lat więzienia…”

 

Co ciekawe, jak wielu pewnie pamięta Bosak pracował w biurze poselskim Roberta Winnickiego (Konfederacja, Ruch Narodowy). Podczas tej pracy z tytułu umowy o dzieło poseł zarobił 11539,5 zł. Tym samym wychodzi na to, że Bosak to jeden z „najbiedniejszych” posłów IX kadencji Sejmu.

 

Źródło: Business InsiderKomentarze