Majdanowie BOJĄ się koronawirusa! Uciekli do…

Państwo Majdanowie są w szczególnej sytuacji.

Od dłuższego czasu Radek Majdan i Małgosia Rozenek starali się o potomstwo. Teraz Majdanowie spodziewają się dziecka. Jednak zagrożenie koronawirusem to spore ryzyko dla „perfekcyjnej pani domu”.

To przytłaczające

Już 12 marca Małgosia pisała o swoich obawach związanych z bezpieczeństwem jej ciąży:

„Odwołałam wszystkie aktywności na najbliższy tydzień i uprzedziłam, że może to potrwać jeszcze jeden tydzień. (…)

Może później wyjedziemy na wieś, żeby jeszcze bardziej odizolować się od dużych skupisk ludzkich.

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające.”

Do Siedliska

Już w kilka dni po tym wpisie Małgorzata i Radek zaczęli pokazywać zdjęcia ze „wsi”. Konkretnie pojechali do ośrodka w rejonie Wzgórz Dylewskich. Jak czytamy w opisie ośrodka Siedlisko 518, jest ono:

„położone jest w przepięknym regionie Pojezierza Chełmińsko-Dobrzyńskiego. Jest to niezwykle spokojne i piękne miejsce, gdzie można się zrelaksować oraz uprawiać różnego rodzaju sporty.”

Tam też Majdanowie odbyli spacer, który wywołał burzę w sieci >>>zobacz TUTAJ

małgosia na wsi
Małgosia na „wsi” fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/

Luksusowa wieś

Myliłby się jednak ten, kto sądzi, że Małgosia i Radek wybrali się na sielską wioskę. Wręcz przeciwnie! Wiejski „domek” Majdanów to:

„to butikowa, luksusowa willa, która perfekcyjnie łączy styl „szachulcowy”* oraz nowoczesny. Wszystkie wnętrza są idealnym przykładem połączenia nowoczesności i jasnego stylu przez co każdy, nawet najbardziej wymagający Gość będzie czuł się jak w domu.”

synowie Małgorzaty Rozenek nudzą się w ekskluzywnej chatce
synowie Małgorzaty Rozenek nudzą się w ekskluzywnej chatce – fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/

Dodatkowo w takim domku jest jacuzzi i sucha sauna. Według aktualnych cen, jedna doba pobytu w Siedlisku kosztuje „jedynie” 1590 zł.! Jak więc widać państwa Majdanów stać na bardzo drogi pobyt na czas pandemii.

Gdzie uciekają Polacy?

Inna znana para Edyta i Cezary Pazura wybrali podobnego rodzaju ośrodek dla VIP’ów z odpowiednimi cenami >>>Zobacz: PAZUROWIE uciekli na taką „WIEŚ” – Kogo na to stać? (FOTO)

Tymczasem zwykli obywatele Polski szukają jeszcze innych kierunków na ucieczkę przed wirusem>>>Polacy uciekają przed EPIDEMIĄ koronawirusa! Jadą do…

Jak widać, wszyscy poważnie traktują zagrożenie epidemią i szukają możliwości ograniczenia ryzyka zarażenia.

 

*szachulec – typ ściany szkieletowej drewnianej, której wypełnienie stanowi glina wymieszana i zarobiona z sieczką, z trocinami lub wiórami czy też zarzucona na plecionkę z witek z łozy lub łodyg trzciny /wikipedia/

fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/

 Komentarze