tygrys na weselu

Makabra na weselu: zabawę przerwał nieproszony gość. Wszyscy byli przerażeni! [VIDEO]

Wiele rzeczy może wydarzyć się na weselu, ale czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

 

Huczne wesele w stanie Madhya Pradesh w Indiach zostało zakłócone przez niecodziennego gościa. Z zarośli otaczających miejsce zabawy wyłonił się wielki, dziki i wyraźnie wściekły tygrys!

 

Weselnicy zaczęli uciekać w panice i chronić się na wyższym piętrze najbliższego budynku. Tygrys chwilę pokręcił się po miejscu imprezy po czym zniknął w buszu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale państwo młodzi z pewnością mieli dokumentnie zepsuty ten najważniejszy dzień w życiu.

Jest to bardzo nietypowe zachowanie jak na te zwierzęta, ale to nie pierwszy raz w tamtej okolicy. Nieco później – to samo zwierzę jak twierdzą służby – zaatakowało kobietę w pobliskim stanie Maharashtra. Ofiara wyszła o 5 rano skorzystać z toalety i wtedy nastąpił atak, na szczęście kobieta przeżyła. Innym razem ludzie widzieli wielkiego kota idącego wzdłuż ruchliwej drogi.

 

ZOBACZ: Fatalny finał weselnej „BRAMKI”! Liczył na pół litra, więc położył się przed AUTEM! To co się stało później PRZERAŻA! (wideo)

 

Władze podjęły już działania by rozwiązać ten problem. Powołany do tego celu zespół roboczy najpewniej rozkaże odstrzelić niebezpieczne zwierzę. Kolejne spotkanie z nim oko w oko może skończyć się tragicznie. Eksperci, którzy monitorują trasy zwierzęcia zwracają uwagę, że w ogóle nie boi się ludzi, przyciągają go światła ludzkich siedzib i nie waha się przekraczać ani przebywać w okolicy ruchliwych szlaków komunikacyjnych. To bardzo źle wróży.

 

dailymail/znz/youtube.comKomentarze