Makabryczna przesyłka z Chin! W paczce znajdowały się (…)!

Szokującą przesyłkę z Chin przechwyciły amerykańskie służby, które kontrolowały bagaż jednego z pasażerów. Makabryczna przesyłka była zapakowana w  paczkę „karmy dla kotów” wyprodukowaną w Chinach. Na szczęście została skonfiskowana i zutylizowana, ponieważ mogła być siedliskiem ptasiej grypy.

Makabryczna przesyłka z Chin zwróciła uwagę celników pracujących na lotnisku Waszyngton-Dulles. Paczka znajdowała się w bagażu mężczyzny, który wrócił z Pekinu. Wewnątrz torebki ozdobionej rysunkami zwierząt, na której w języku chińsku  napisano „karma dla kotów” znajdowało się kilkadziesiąt martwych ptaków! Ptaki zostały zasuszone i zapakowane w całości. Również turysta, który wrócił z Chin przekonywał, że paczka zawiera karmę dla zwierząt domowych. Mężczyzna był zdziwiony, że został zatrzymany, ponieważ suszone ptaki uchodzą w Chinach jako popularny smakołyk dla kotów i psów. Nie przewidział, że jest to nielegalne w innych państwach na świecie.

 

 

ZOBACZ:Koronawirus. Miliarder z Chin zdradził prawdziwe dane na temat zachorowań! Liczba szokuje!

 

 

Niestety jego przekonywania nie złamały celników, którzy musieli postąpić zgodnie z przepisami. Towar został zarekwirowany, ponieważ podróżny nieświadomie złamał kilka przepisów. Na teren USA nie wolno wwozić „nieprzetworzonych” ptaków w związku z ryzykiem wystąpienia epidemii ptasiej grypy. Na szczęście karma nie stanowi zagrożenia dla człowieka pod względem koronawirusa. Feralna przesyłka została zbadana i spopielona. Amerykańskie władze przypuszczają, że pracownicy lotniska w Pekinie musieli przeoczyć makabryczną paczkę.

ZOBACZ TAKŻE:Ta mało popularna roślina MA WŁAŚCIWOŚCI ANTYRAKOWE! Skutecznie zwalcza WIRUSY

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 Komentarze