MAKABRYCZNE odkrycie na warszawskim Wilanowie! 21-letni radny ZGINĄŁ z rąk SWOJEJ…

21-letni mężczyzna został zamordowany przez swoją dziewczynę w jej mieszkaniu. Między partnerami doszło do awantury. Kobieta ugodziła swojego chłopaka nożem w brzuch.

Ambitny 21-latek

Igor Wyszyński-Karłoski miał zaledwie 21 lat. Był ambitnym, młodym człowiekiem, który angażował się w sprawy społeczne i polityczne. Mężczyzna był radnym Młodzieżowej Rady Miasta Lublina, był członkiem Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży. Igor studiował też Prawo i Administracje na Uniwersytecie Warszawskim.

Domowa awantura?

2-go maja mężczyzna odwiedził swoją dziewczynę, Karolinę B. w apartamentowcu na na warszawskim Wilanowie. Jak donosi Super Express, między młodymi doszło do awantury. Karolina B. wbiła swojemu chłopakowi nóż w brzuch. 21-latek wybiegł z mieszkania dziewczyny i krzyczał, że umiera. Za nim podążała Karolina B. Tak tę sprawę relacjonują sąsiedzi. Karetka zabrała Igora do szpitala. Niestety radny zmarł kilka dni później.

Zatrzymanie kobiety

Dziewczyna Igora, Karolina B. została zatrzymana przez policję. Prokurator Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie powiedziała:

Karolinie B. początkowo postawiono zarzut usiłowania zabójstwa, jednak po śmierci 21-latka, zmieniono go na zarzut zabójstwa. Decyzją sądu młoda kobieta, spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Koledzy z Młodzieżowej Rady Miasta Lublina napisali o zamordowanym 21-latku:

21-letni Igor był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem

Wyrazy współczucia przekazał również rodzinie mężczyzny, minister Edukacji i Nauki, Przemysław Czarnek.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: FacebookKomentarze