Nie żyje dwoje maleńkich dzieci! Przyczyny tragedii są wstrząsające!

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci wezwani do mieszkania przy Albrorough Road w we wschodnim Londynie. Za zamkniętymi drzwiami doszło do przerażającej zbrodni, której ofiarą padło dwoje maleńkich dzieci. Wiadomo, że maluchy zmarły w konsekwencji poniesionych ran po ataku nożem.

Śledztwo w sprawie bulwersującej zbrodni wszczęła brytyjska policja. Ofiarami są dwoje maleńkich dzieci. Szczególnie przerażający jest fakt, że maluchy miały odpowiednio, chłopiec 3-lata i dziewczynka roczek. Policja ustaliła również, że byli rodzeństwem. Do zdarzenia doszło wczoraj, o godzinie 18.30 mundurowi otrzymali zgłoszenie, że w mieszkaniu przy Aldborough Road w Londynie znajdują się ranne dzieci. Osoba, która zgłaszała sprawę chwilę później rozłączyła się. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja i karetka. Okazało się, że w domu znajdował się mężczyzna z dziećmi. Policjanci od razu zauważyli, że z maluchami działo się coś złego, ponieważ były nieprzytomne.

 

 

ZOBACZ:Carmen Electra skończyła 48 lat! Tak dziś wygląda seksowna gwiazda „Słonecznego Patrolu”!

 

 

Niestety kiedy dotarli na miejsce dziewczynka już nie żyła, a 3-letni chłopiec został zabrany do szpitala, gdzie wkrótce później zmarł. Maluchy miały wyraźne rany kłute na ciele. Póki co nie wiadomo czy sprawcą ataku jest ich ojciec. Mężczyzna również został zabrany do szpitala, jednak jego stan ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie został ujawniony. Potworna zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami spokojnego osiedla. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii, ponieważ rodzina była uważana za zgodną i nigdy nie było z nią problemów. Policja bada w jakich okolicznościach doszło do morderstwa i co skłoniło do niej sprawcę.

 

ZOBACZ TAKŻE:Takie rzeczy TYLKO w USA! Przebrał się za PONUREGO ŻNIWIARZA, żeby odstraszać…

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: pixabay.comKomentarze