Makabryczne odkrycie w naczepie ciężarówki. Kierowca przyznał się do morderstwa (…)!

Makabryczne odkrycie w naczepie ciężarówki. Kierowca przyznał się do morderstwa (…)!

Przerażające odkrycie jakiego dokonano w naczepie ciężarówki zatrzymanej w angielskim Essex wstrząsnęło mieszkańcami Wielkiej Brytanii. W środku znajdowało się 39 ciał imigrantów z Wietnamu. Kierowca pojazdu przez cały czas utrzymywał, że nie miał pojęcia co przewozi. W końcu pękł i przyznał się do popełnienia morderstwa.

Na ciała wietnamskich imigrantów natrafiono w październiku 2019 roku. Uchodźcy byli przewożeni w ciężarówce chłodni. Pojazd został zatrzymany do kontroli w Essex. Policjanci od razu zwrócili uwagę na  nieprzyjemny fetor wydobywający się z pojazdu i dziwne zachowanie kierowcy. Ich przypuszczenia potwierdziły się, jednak to co zobaczyli przerosło ich oczekiwania. W naczepie ciężarówki znajdowało się kilkadziesiąt ciał, wśród nich znajdowały się osoby nieletnie, które uciekły na Wyspy Brytyjskie z Wietnamu. Przeprowadzona sekcja zwłok dowiodła, że wszyscy zmarli z powodu braku dopływu tlenu.

 

ZOBACZ:Odmówili jej wykonania testu na obecność koronawirusa! Finał okazał się tragiczny!

 

25-letni Maurice Robinson, który prowadził pojazd przez cały czas utrzymywał, że nie miał pojęcia co znajdowało się w chłodni. Mężczyzna w końcu pękł. W środę podczas rozprawy przed sądem Old Bailey w Londynie przyznał się do świadomego zabójstwa 39 osób, które nielegalnie przewoził. Pochodzący z Irlandii mężczyzna wiedział, że przewozi ludzi i zdawał sobie sprawę, że nie zniosą podróży w takich warunkach mimo to kontynuował jazdę. Ciężarówka zanim dotarła do Wielkiej Brytanii, najpierw przypłynęła na promie z Belgii. Zmarłe osoby to obywatele Wietnamu w wieku od 15 do 44 lat.

 

ZOBACZ TAKŻE:Sytuacja jest DRAMATYCZNA! Tylko dziś w Polsce na Koronawirusa ZMARŁO…

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto: youtube.comKomentarze