Makabryczny mord na dzieciach: „wyrwane zęby, odcięte narządy płciowe”. Padły ofiarą…

Makabryczny mord na dzieciach: „wyrwane zęby, odcięte narządy płciowe”. Padły ofiarą…

Makabryczne doniesienia podała m.in. telewizja CNN. W Tanzanii odnaleziono zwłoki dziesięciorga dzieci, które zostały porwane jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Wszystkie ciała nosiły ślady bardzo brutalnego traktowania. Wygląda jednak na to, że nie jest to dzieło wyłącznie sadysty i bestii, a wszystko miało głębsze i jeszcze straszliwsze podłoże.

Wszystkie dzieci pochodziły z Njombe w Tanzanii. Były porywane z różnych miejsc w grudniu 2018 roku. Ich zwłoki były rozczłonkowane, wyrwano im zęby i odcięto narządy płciowe. Najmłodsze z dzieci miało zaledwie siedem lat. Jednak najpewniej nie odnaleziono jeszcze wszystkich porwanych dzieci.

 

Wiążemy te morderstwa z szamańskimi praktykami. Ten trend napędzają zielarze, którzy żądają od klientów zdobywania części ciał, które wykorzystywane są w rytuałach mających zapewnić bogactwo

 

– powiedział minister zdrowia Tanzanii Faustine Ndugulile.

 

ZOBACZ: ZGWAŁCIŁ CIĘŻARNĄ na oczach 5-letniego synka! Policja poszukuje zwyrodnialca, cecha szczególna – pogryziony penis!

 

Ministerstwo zdrowia zapewnia, że nie tylko zależy mu na schwytaniu sprawców, co zostawia policji, ale przede wszystkim na edukacji lokalnych szamanów i społeczności. W Tanzanii nie tylko dzieci padają ofiarą krwiożerczych rytuałów, ale także np. albinosi.

 

wprost.pl/ foto: pixabayKomentarze