Makabryczny wypadek na autostradzie! Ciężarówka zmiażdżyła cztery samochody osobowe!

Do makabrycznego wypadku doszło na autostradzie w rosyjskiej miejscowości Yuryuzan. Kierowca ciężarówki nie zdołał wyhamować rozpędzonego pojazdu przed znajdującymi się przed nim samochodami osobowymi. W efekcie kilkutonowa ciężarówka zmiażdżyła cztery auta stojące w korku.

Nagranie, na którym zarejestrowano moment katastrofy na autostradzie M-5 w kierunku Czelabińska mrozi krew w żyłach. Na filmie widzimy jak rozpędzona ciężarówka zmiażdżyła cztery samochody osobowe. Początkowo myślano, że 36-letni kierowca zasłabł, ponieważ w ogóle nie hamował. Szybko okazało się, że w kilkutonowym pojeździe doszło do awarii hamulców. Efekt, cztery doszczętnie zniszczone pojazdy, dwoje zabitych i sześć osób ciężko rannych. 

 

ZOBACZ:Olecko: Tragedia na kąpielisku. Nastolatka weszła do wody i ślad po niej zaginął!

 

Kierowca auta ciężarowego przyznał, że próbował wszystkiego jednak pojazd w ogóle nie reagował, przez co nie był w stanie nic wskórać. Sekundy później ciężarówka wbiła się w cztery stojące przed nią auta. Siła uderzenia była potężna, a z pojazdów osobowych została sterta pogiętej blachy. Niektórzy krytykują kierowcę ciężarówki twierdząc, że widząc iż sytuacja jest poważna mógł odbić w prawo, bądź w lewo na barierki. Wtedy tragedii udałoby się uniknąć. 

REKLAMA
REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.comKomentarze