Makabryczny wypadek na przejściu dla pieszych. Pijany wjechał w wózek z dzieckiem!

Do przerażającego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w ukraińskiej miejscowości Enerhodar. Piesza przechodziła przez pasy prowadząc wózek z dzieckiem, w który z impetem wjechał pijany kierowca. Nagranie mrozi krew w żyłach i tylko cud sprawił, że trzymiesięcznemu maluszkowi nic się nie stało.

Film z przerażającego incydentu umieścił kierowca z auta, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych. Nie zrobił tego kierowca jadący lewym pasem. Mężczyzna zignorował „zebrę” i z impetem wjechał w wózek z dzieckiem, który prowadziła młoda kobieta. Oglądając film, aż trudno uwierzyć, że maleństwu nic się nie stało i wyszło z wypadku niemal bez szwanku. Wózek, w którym znajdowało się niemowlę przeleciał kilka metrów w powietrzu i rozbił się o barierkę rozdzielającą jezdnię i pas zieleni. Maluch został przewieziony na oddział intensywnej terapii, a lekarze mówią o prawdziwym cudzie.

 

 

ZOBACZ:Kierowca potrącił kobietę z dzieckiem! Reakcja kilkuletniego chłopca była niesamowita!

 

 

Według pierwszych sygnałów napływających ze szpitala chłopczyk nie doznała urazu głowy, ani żadnych złamań kości. Póki co musi zostać w szpitalu na obserwacji. Sprawcą przerażająco wyglądającego wypadku okazał się 39-letni kierowca, który w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu. 34-letnia matka dziecka przyznała, że mężczyzna wysiadł z auta i zaczął ją przepraszać, wtedy poczuła od niego silną woń alkoholu. Kierowca, obywatel Ukrainy został aresztowany. Stężenie alkoholu w jego organizmie dziewięciokrotnie przekraczało dopuszczalny limit. Mężczyźnie grożą trzy lata pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:DO SIECI TRAFIŁO DRAMATYCZNE NAGRANIE! Przekonaj się, jakim zagrożeniem są TELEFONY KOMÓRKOWE [VIDEO]

 

źródła: o2.pl, foto: youtube.com, wideo: youtube.com

 Komentarze