Makłowicz wywołał falę kontrowersji. Zauważono u niego szczegół, który dla wielu jest skandaliczny (FOTO)

Znany podróżnik i znawca kulinariów Robert Makłowicz wywołał w ostatnim czasie sporo kontrowersji. W sicie opublikowane zostało jego zdjęcie z Pawłem Kowalem. Na nim były współpracownik TVP ma bransoletkę z napisem „Je*** PiS”. Dla wielu internautów zachowanie to jest szokujące. Nie brakuje również tych chwalących Makłowicza.

 

Współpracujący od 1998 r. do 2017 r. z telewizją publiczną Robert Makłowicz spotkał się z byłym politykiem Prawa i Sprawiedliwości Pawłem Kowalem. Zdjęcie z ich rozmów opublikował na swoim Facebooku europoseł. Zamieścił on do fotografii dopisek: „Porozmawiane o Polsce. Inne tematy też były i plany… Interesujące, społeczne… Z Robert Makłowicz”.

 

Internauci na zdjęciu zobaczyli jednak bardzo szybko znaczący szczegół. Robert Makłowicz miał podczas spotkania bransoletkę. Na niej widniał napis: „Je*** PiS”.

 

 

Wiele osób jest zniesmaczonych zachowaniem znawcy kulinariów. Nie brakuje jednak również i tych zadowolonych z takiej manifestacji poglądów.

 

 

Robert Makłowicz jednak od jakiegoś czasu nie gryzie się w język wypowiadając się o polskiej władzy. W ostatnim czasie poparł on również protesty w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. „Niestety, większość polskiej klasy politycznej to tandetne wydmuszki. Czas, by znaleźć nowych liderów, gdyż tak dłużej nie da się żyć” – powiedział w październiku w Onecie.

 

„Byłem na kilku protestach, a powodowała mną nie tylko ciekawość, rzecz jasna. Cóż zatem? Otóż wiem świetnie, że pazerność, obłuda i cynizm to nie są przywary, na które monopol ma tylko jedna część klasy politycznej. Jednak jeszcze nigdy po 1989 roku te negatywne cechy nie były niejako busolą, sztandarem, kierunkiem i sposobem uprawiania polityki” – twierdził Makłowicz.

 

Źródło: Onet

Foto: You Tube/ TVN Style (zrzut ekranu)

Komentarze