Małgorzata Kożuchowska i Marta Trzebiatowska apelują: ZOSTAŃ W DOMU!

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda-Trzebiatowska apelują: ZOSTAŃ W DOMU! Polskie aktorki wzięły udział w niezwykłym projekcie, serialu pt. #ZostańWdomu. Pierwszy odcinek zamieszczamy poniżej. 

 

 

 

Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda-Trzebiatowska zachęcone przez aktora Kamila Kulę, zagrały w wyjątkowym serialu, który ma na celu nakłonić Polaków do pozostania w domu. Jak wiemy, większość krajów boryka się obecnie z pandemią śmiertelnej choroby, koronawirusa. 

 

 

 

Bohaterami #ZostańWdomu są Agata i Jacek, sąsiedzi z apartamentowca w Warszawie. Do tej pory, nawet nie znali swoich imion. Mijali się w windzie, na parkingu. Teraz starają się odnaleźć w nowej sytuacji – gdzie z dnia na dzień koronawirus przewrócił ich życie o 180 stopni. Mają te same obawy, co wszyscy. Stresują się brakiem pracy, kasy – przyszłością. Ich przyjaźń zaczyna się i przebiega w rytmie domowego odcięcia czyli online. Razem z Agatą i Jackiem poznajemy ich znajomych, rodzinę – pisze na temat serialu jego pomysłodawca, Kamil Kula. 

 

 

Źródło, zdjęcia: Youtube

 

 Komentarze