Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z przed 23 lat. Nie zgadniesz KOGO na nim przypomina!

Małgorzata Kożuchowska to aktorka wszechstronna. Grała w teatrze, filmach i w telewizji.

Odgrywała postacie i seksowne i groźne i macierzyńskie. Aktorka najbardziej znana jest z ról w filmach „Kiler”, „Dlaczego nie!”, „Listy do M” oraz w serialach „M jak miłość”, „Rodzinka.pl” czy „Prawo Agaty”.

Teraz Kożuchowska otrzymała rolę Stanisławy Gierek – żony Edwarda Gierka. Aktorka miała spore wątpliwości przed przyjęciem tej propozycji, bo uważa, że z wyglądu zupełnie nie przypomina Stasi:

 

Podzieliłam się tymi wątpliwościami z producentami i reżyserem. Panowie rozwiali moje obawy: „W naszej filmowej opowieści Stasia ma Twoje oczy, figurę i temperament”. Na planie panuje wspaniała, niemalże rodzinna atmosfera, i przyznam, że pokochałam już stylizacje i fryzury z lat 70.

 

Małgorzata faktycznie świetnie wygląda w strojach i fryzurach z lat 70.

 

na planie filmu „Gierek” – fot. youtube/Global Studio

 

Przeglądając archiwa, Kożuchowska natrafiła na swoje własne zdjęcie z przed 23 lat. Jak się okazuje, na tej fotografii ma właśnie taką stylizację jak do roli w filmie Gierek!

 

Okazuje się, że już około roku 1997 cichaczem przygotowywałam się do roli Stasi Gierkowej… Są dwie teorie: jedni zaczynają budowanie roli od butów…inni od głowy…🤣🙉🙊

 

Wygląda na to, że Małgorzata ma jakiś szósty zmysł i potrafi przewidzieć przyszłość:)

POLECAMY: Joanna Racewicz zachwyciła internautów. Pokazała się na basenie w… (FOTO)

26-letnia Kożuchowska – https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/


Komentarze