MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA przerywa milczenie! CHODZI O CIĄŻĘ…

Małgorzata Kożuchowska to ceniona polska aktorka, którą mieliśmy okazję oglądać w takich produkcjach jak: Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Kiler czy Zróbmy sobie wnuka. Prywatnie, aktorka jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z którym ma 5-letniego synka Jasia.

Kożuchowska dość późno urodziła swoje dziecko. Miała wówczas 43 lata. Aktorka nie ukrywa, że w jej przypadku pomocna okazała się naprotechnologia. To dzięki niej może cieszyć się macierzyństwem. 

Jakiś czas temu Małgosia Kożuchowska udzieliła bardzo osobistego i szczerego wywiadu dla magazynu „Viva”. Opowiedziała w nim o trudach ciąży, a także o powrocie na plan filmowy.

„Są kobiety, którym macierzyństwo przychodzi łatwo, organicznie. Ja nie miałam takiego szczęścia. Poza tym już moja ciąża była trudna. Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić. Małgosi matce to nie przeszkadzało. Małgosi aktorce – już tak” – mówiła w rozmowie z dziennikarzami aktorka. 

Małgosia dodała, że był to dla niej szalony okres. Pełen obowiązków. Aktorka nie ukrywa, że nie w pewnym momencie musiała oswoić się ze swoją nową sylwetką. 

„Każdy kostium był dla mnie za mały, we wszystkim wyglądałam źle. A tu plan, zdjęcia, konferencje prasowe… Machina jedzie rozpędzona jak pociąg. Musiałam to w sobie przełamać, oswoić, przestać się przejmować” – przyznaje Małgosia. 

Małgorzata Kożuchowska zrozumiała, że jej życie nie będzie już takie jak dotychczas. Z jednej strony ogromnie cieszyła się z posiadania dziecka, z drugiej jednak strony nie mogła całkowicie poświęcić się wychowywaniu Jasia, ponieważ miała podpisane kontrakty. Nie chciała zawieść swoich znajomych z planu. 

„Pamiętaj, że od lat, kręcąc choćby Rodzinkę.pl, jestem zobligowana kontraktami. Ekipa serialu i tak pauzowała jeden sezon przez moją zagrożoną ciążę. I wszyscy przebierali nogami, czekając na to, kiedy wrócę. 

Rozumiałam to. Ludzie nie mają pracy, za to mają domy, rodziny i kredyty. Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć i B. Ekipa czekała, dziecko płakało, a grać musiałam…” – dodała aktorka. 

Źródło: Viva

Źródło zdjęcia: Youtube

Zobacz: Dramat w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej! Powiedziała o swojej chorobie!Komentarze