Małgorzata Kożuchowska WIJE SIĘ cała we frędzlach! Fani ONIEMIELI!

Małgosia Kożuchowska zaskoczyła fanów. Na najnowszej fotce wije się cała we frędzlach! Internauci zbierali szczęki z podłogi!

Na fotce Gosia ma na sobie strój, złożony z białych i czerwonych frędzli. Zmysłowo wije się i uśmiecha do fanów. Na głowie ma czarną czapkę i pióra w tym samym kolorze.

Okazuje się, że taką stylizację aktorka przygotowała z okazji akcji charytatywnej.

– Tak się cieszę na widok każdej kolejnej złotówki na #milionnamilion! Wpłacajcie dalej! Zorganizujemy dzieciom wspaniałe prezenty pod choinkę. Te święta nie mogą być smutne!🎄🎄 @siepomaga @akademiaprzyszlosci – napisała.

Uzupełnieniem stylizacji są jasnoniebieskie szpilki oraz białe rękawiczki. Małgosia postawiła na subtelny makijaż. Całość prezentuje się nieziemsko!

Trzeba przyznać, że aktorka potrafi połączyć piękne zdjęcie z ważnym przesłaniem! Fani oniemieli, ale gdy odzyskali mowę, dodali mnóstwo komentarzy.

Zobacz także: Dziennikarka Polsatu ROZEBRAŁA się do rosołu! Zrobiła to dla zdrowia!

Co napisali internauci?

Czad ta retro fota❤️

Goska, daj na relacje zwykłych ludzi, naprawdę sami celebryci wpłacają? A gdzie my, zwykli Polacy o dużych sercach, ci którzy Dzieci kochają i opowiadają się za życiem, nie tylko z laptopami, ale ZA ŻYCIEM 💙💙💙

Dobry wieczór Pani Małgosiu. Wow!!! Super stylówka w stylu retro. 👏👏👏. Za tą akcję moje ukłony. Wspaniały, wyjątkowy i ważny projekt. Kibicuję z całego ♥️ i wspieram. Niech dzieje się… Trzymam mocno ✊✊, aby konto szybko zapełniło się milionem złotówek od życzliwych i serdecznych ludzi. Pozdrawiam ciepło ☺️❤️😘💚😍❤️😘

😍piękna jak zwykle i piękny cel ♥️♥️♥️

Cały czas do przodu!

🔥🔥🔥🔥Super 🔥🔥🔥od razu robi się radośnie👍stylizacja MEGA 👌👌👌👌ISKIERKA RADOŚCI 🔥❄🔥❄

Fot. Instagram

Małgorzata Kożuchowska w 1994 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Była związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym i Teatrem Narodowym. Pracowała też w teatrach: Na Woli, Komedia, IMKA, w Narodowym Centrum Kultury w Warszawie i Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Popularność przyniosła jej m.in. rola Hanki w serialu „M jak miłość”.

Zobacz także: Ada Fijał pozuje BEZ MAKIJAŻU! Co na to fani?

Fot. Instagram, PixabayKomentarze